28.11.2024
Телеканал NTD

Забруднення річки поруч із «мексиканським Ніагарським водоспадом» стало екстремальним

Забруднення річки поруч із «мексиканським Ніагарським водоспадом» стало екстремальним

Влада розслідує забруднення річки Хуанакатлан, Мексика Колись цей водоспад у мексиканському місті Хуанакатлан був туристичним місцем...

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Влада розслідує забруднення річки
Хуанакатлан, Мексика

Колись цей водоспад у мексиканському місті Хуанакатлан був туристичним місцем. Його називали мексиканським Ніагарським водоспадом. Але тепер від нього тхне, особливо у в спеку. А в місці падіння води утворюється густа піна.

Влада штату Халіско почала розслідування, щоб з’ясувати, які підприємства забруднюють річку Ріо-Гранде-де-Сантьяго. Нещодавно вона вже закрила завод з виробництва текіли.

[Енріко Альфаро, губернатор штату Халіско]:
«Ми за підприємства в Халіско й залучення інвестицій. Але виробництво має бути екологічно чистим, треба відповідально до цього підходити й дотримуватися законів».

Фахівці взяли проби води в 150 різних місцях річки. Аналізи показали, що вміст важких металів та інших шкідливих речовин перевищує норму. До уваги влади штату потрапили три десятки компаній.

Від забруднення річки найбільше потерпають жителі Хуанакатлана й Ель-Сальто. У людей виникають усілякі хвороби, як-от захворювання серця й дихальних шляхів.

[жителька Хуанакатлана]:
«Це нас убиває. Тут майже кожен хворий на рак чи страждає від ниркової недостатності».

[житель Хуанакатлана]:
«Це дуже нам шкодить. У мене болять очі. Запах вельми неприємний».

Економіка Халіско тримається на хімічній та автомобільній промисловості, а ще на сільському господарстві та виробництві текіли.
Коротке посилання на цю сторінку:

Забруднення річки поруч із «мексиканським Ніагарським водоспадом» стало екстремальнимІзраїль порадив ХАМАСу «повернутися з інших планет на Землю»Тайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуУ США підтвердили другий із квітня випадок зараження людини пташиним грипомУсередині Швейцарської гвардії, яка захищає Папу РимськогоНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівНовим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпекиПоліція очистила кампус Каліфорнійського університету від протестувальниківБанди підпалили парковання в столиці Гаїті: згоріли десятки машин

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: