25.05.2024
Телеканал NTD

Тисячі орхідей та індонезійських рослин прикрасили Сади К’ю в Лондоні

Тисячі орхідей та індонезійських рослин прикрасили Сади К’ю в Лондоні

У Садах К’ю цвітуть орхідеї Лондон, Велика Британія Зелень, яскраві барви й тропічний клімат. У Королівських..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

У Садах К’ю цвітуть орхідеї
Лондон, Велика Британія

Зелень, яскраві барви й тропічний клімат. У Королівських ботанічних садах К’ю в Лондоні знову цвітуть тисячі орхідей. Цього року фестиваль святкує 25-річчя, і крім орхідей, його також присвятили рослинам Індонезії.

[Кейті Емброуз, співробітниця Садів К’ю]:
«Індонезія — країна островів, де неймовірно різноманітна флора. Там росте понад 5000 видів орхідей і є безліч інших рослин і тварин — просто неймовірне розмаїття».

Оранжерею прикрашає кілька експозицій з орхідеями й тропічними рослинами. З квітів навіть спорудили подобу вулкана, який вивергається.

[гість Садів К’ю]:
«Це дивовижно. Я приходжу сюди щороку через дві причини. Мені подобається дивитися на англійські весняні квіти, які цвітуть одночасно. Це проліски, крокуси й нарциси. А ще я приходжу помилуватися орхідеями».

Орхідеї є на всіх континентах, крім Антарктиди. Їх люблять за яскраві красиві квіти. Ці декоративні рослини часто розводять в оранжереях і ботанічних садах.

Фестиваль у Лондоні триватиме до 8 березня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тисячі орхідей та індонезійських рослин прикрасили Сади К’ю в ЛондоніНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїНазвані мами-видри допоможуть осиротілим дитинчатамСтамбул: як собаки-терапевти допомагають в аеропортуВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміАвстралійка побудувала енергоощадний будинок у вигляді кількох іглуУ Бухаресті авіапасажирів здивували цирковою виставоюПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: