18.07.2021
Телеканал NTD

У Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схил

У Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схил

Закриті гірськолижні курорти не завадили зимовим забавам міланських дітей. І навіть відсутність снігу теж не стала..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Закриті гірськолижні курорти не завадили зимовим забавам міланських дітей. І навіть відсутність снігу теж не стала перешкодою. Ось такий схил з’явився біля будівлі однієї міської школи. Учителі зробили його зі спеціального білого покриття й огородили, як стадіон.

Штучним схилом можна з’їжджати на надувних санках, а можна й кататися на лижах. Інструктори вчать дітей усіляких прийомів. На майданчик приходять учні молодших класів.

Гірськолижні курорти в Італії мали знову відкритися 15 лютого. Однак це рішення скасували за кілька годин до зняття карантинних обмежень. Так влада намагається стримати епідемію коронавірусу, бо в країні знову зростає кількість заражених.

Водночас у Мілані повторно посилили карантинні заходи. Але не вся Італія постраждала від пандемії. На п’ятьох островах, що належать країні, поки не було жодного хворого на COVID-19.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилВ Італії випустили присвячену медикам монетуУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний садДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиІндійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівТеатр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парківІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачів