07.05.2021
Телеканал NTD

У Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчя

У Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчя

Один японський інтернет-магазин показав свій новий винахід — окуляри, які вміють точно визначати тон шкіри обличчя...

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Один японський інтернет-магазин показав свій новий винахід — окуляри, які вміють точно визначати тон шкіри обличчя. Вони особливо потрібні під час пандемії, коли багато хто постійно перебуває вдома й купує речі через інтернет.

[Масахіро Іто, виконавчий директор компанії ― розробника окулярів]:
«Зазвичай у Японії ви йдете до великого універмагу, підходите до стійки й потім пробуєте товари. Ми намагаємося замінити цей процес за допомогою технологій і дати змогу впевнено купувати онлайн».

Окуляри працюють разом із застосунком на смартфоні. Він має функцію доповненої реальності. Тобто клієнти можуть побачити, який вигляд матиме косметика на обличчі.

[Масахіро Іто, виконавчий директор компанії ― розробника окулярів]:
«Просканувавши обличчя, ви знатимете свій тон. Потім на сторінці з товаром ви побачите, що він буде підсвічений. Тобто ваш колір виділятиметься, і ви зможете вибрати або його, або світліший чи темніший».

Окуляри ще доступні для попереднього замовлення. Їх випустять обмеженим тиражем.

[Масахіро Іто, виконавчий директор компанії ― розробника окулярів]:
«Дуже складно купити косметику, якщо не знаєте, який колір вибрати. Ми з’ясували, що найважче вибрати основу під макіяж. Ми ж можемо дати інструмент для тих, хто лише починає купувати онлайн та досліджує всілякі бренди».

Раніше компанія випустила костюм, який допомагає визначити розміри одягу, а також килимок, за допомогою якого можна точно з’ясувати розмір стопи.

Усі ці інновації створили на тлі зростання популярності інтернет-продажів. А за часів пандемії вони можуть стати незамінним інструментом онлайн-шопінгу.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчяПорцеляновий посуд із лялькового будиночка королеви продадуть на аукціоніРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на ЛесбосіКенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собакиІталійські лікарі відновили чоловікові обличчя за допомогою 3D-друкуІлон Маск обіцяє $ 100 млн автору найкращої технології виловлювання вуглецюПівденнокорейський «розумний» нашийник перекладає господарям гавкіт собакРобот-катамаран дослідить рекордно швидку ерозію на півдні АвстраліїБіля берегів Мексики знайшли новий вид китівМодне ательє в Лондоні проводить дистанційні приміряння за допомогою робота