04.06.2021
Телеканал NTD

Масаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпетках

Масаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпетках

Біля фінського міста Еспоо прихильники бігу підкорюють снігову цілину. А як взуття в них звичайні вовняні..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Біля фінського міста Еспоо прихильники бігу підкорюють снігову цілину. А як взуття в них звичайні вовняні шкарпетки. І фіни зовсім не з’їхали з глузду, просто це такий новий спосіб тренуватися.

[Пекка Парвіайнен, прихильник бігу босоніж]:
«Це наші фінські дивацтва. Думаю, ми всі з цим згодні. І ми по-справжньому щасливі. Це й гарні вправи, і величезне задоволення».

На бігунах по три пари вовняних шкарпеток. Добре, що на карантині був час для в’язання.

[Пекка Парвіайнен, прихильник бігу босоніж]:
«Можна обрати легкий маршрут, а можна важкий — у глибокому снігу, як оце був зараз. Після цього просто чудові відчуття. Добре промасувавши ноги, відчуваєш невелике тепло й повну свободу, бо ноги не стискає щільне взуття».

Кілька років тому у Фінляндії почали захоплюватися бігом босоніж, щоправда, теплої пори року. Але фіни взагалі народ загартований. Вони люблять ходити взимку в сауну й босоніж вибігати з парні, щоб скупатися в найближчій водоймі. Ну а тепер виникло нове зимове хобі — біг у шкарпетках.

[Томмі Гейкконен, бігун-початківець]:
«Багато хто намагається так побігати. А потім здебільшого хочуть бігати знову й знову. І це стає пристрастю».

Утім, бігуни нагадують, що взимку все ж холодно. Тому довго бігати в самих шкарпетках не варто.
Коротке посилання на цю сторінку:

Масаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахБолівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуеток7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомБаварський пекар спече різдвяний штолен для королеви Єлизавети IIЕстонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній водіНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із сином