18.07.2021
Телеканал NTD

Не можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядів

Не можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядів

Це відео з дитинчам великої панди в корейському зоопарку набрало на ютубі понад чотири мільйони переглядів...

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Це відео з дитинчам великої панди в корейському зоопарку набрало на ютубі понад чотири мільйони переглядів. Також під ним залишили понад 7000 коментарів.

Піврічна самичка з кличкою Фу Бао після зважування обняла ногу доглядача й не захотіла її відпускати. Співробітникові зоопарку довелося самому розчепити лапи бамбукового ведмедика.

Фу Бао з’явилася на світ торік у липні в зоопарку міста Йонін. Її батьків звати Ай Бао й Ле Бао. Мамі 17 років. Тато на рік старший. Вони прибули до Південної Кореї з Китаю понад чотири роки тому.

Народившись, дитинча важило 200 грамів. Ведмежаті дали ім’я, коли йому виповнилося 100 днів. А на початку січня Фу Бао офіційно дебютувала на публіці.

Маля житиме в Південній Кореї чотири роки. Потім її відправлять до Китаю, бо за умовами оренди великих панд усе потомство належить йому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Не можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніСобака в грецькому селі годує молоком котівНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпетках