18.08.2021
Телеканал NTD

У Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясок

У Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясок

Гавкіт, пил і шурхіт коліс. Ці собаки з інвалідністю з тайського притулку щодня так весело прогулюються..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Гавкіт, пил і шурхіт коліс. Ці собаки з інвалідністю з тайського притулку щодня так весело прогулюються завдяки спеціальним коляскам. Вони дають тваринам, попри каліцтва, змогу ходити й бігати.

Притулок для тварин розташований у провінції Чонбурі. Тут вилікували вже 27 собак, які постраждали від нещасних випадків.

[Крістофер Чідічімо, співробітник притулку]:
«Схоже, вони й не розуміють, що їхні лапи травмовані. Тільки-но пристібаєш собак до коляски, вони відразу розуміють, що робити. Їх не треба нічого вчити. Це дивовижно».

Співробітники притулку кажуть, що собаки з інвалідністю бігають так само жваво, як й інші здорові песики.

[Пханупхонг Борпхуак, дресувальник собак]:
«Цим собакам так і хочеться, щоб їх пристебнули до колясок. Вони хвилюються й виляють хвостами. Поки ми не відчинимо ворота, вони терпляче чекають, щоб їх усіх пристебнули. У них є вожак, і вони просто йдуть за ним».

Працівники притулку й волонтери ще проводять для паралізованих собак і покалічених тварин сеанси фізіотерапії. Але через пандемію помічників поменшало, а сума пожертвувань скоротилася на 40 %.

У притулку живе понад 600 собак. На їх утримання щодня йде 1300 доларів. Ще 350 доларів витрачають на корм для бродячих тварин.

Притулком управляє благодійний фонд під назвою «Людина, яка рятує собак». Його заснував швед, що переїхав до Чонбурі у 2002 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаря106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктоку