28.02.2021
Телеканал NTD

Сніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гуляти

Сніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гуляти

У нідерландському районі Занстад спочатку випав сніг, а потім розпогодилося. Завдяки таким змінам люди забули про..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

У нідерландському районі Занстад спочатку випав сніг, а потім розпогодилося. Завдяки таким змінам люди забули про карантин і вийшли на прогулянку. Багато хто приїжджає до мальовничого села Зансе-Сханс. Тут можна помилуватися старовинними голландськими вітряними млинами.

[туристка]:
«Мені дуже подобається. Я не люблю дощ і не люблю сидіти вдома, тому зараз радію сонцю та снігу».

[туристка]:
«Через карантин люди були трохи сумними, нічого не відбувалося, а тепер хоч якісь зміни!»

У музеї просто неба можна побачити млини й будинки, зведені в XVII‒XVIII століттях. Загалом тут приблизно 30 будівель. Їх перевезли сюди в 60-х роках минулого століття.

У селі є майстерня, де виготовляють голландське взуття, старовинна сироварня, а ще працюють відреставровані млини.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гулятиОгляд позитивних митей 2020 рокуСобака в грецькому селі годує молоком котівКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з ЯпоніїЕстонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній водіУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинча«Світові потрібний Бетмен»: єгиптянин у костюмі супергероя роздає захисні маскиЯк мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодоюНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинків