06.02.2021
Телеканал NTD

Болівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусу

Болівійці сподіваються, що трав'яні настої захистять їх від коронавірусу

Болівійці шикуються в черги на ринку в Ель-Альто, щоб пройти сеанс фітотерапії. Тут можна зайти в..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Болівійці шикуються в черги на ринку в Ель-Альто, щоб пройти сеанс фітотерапії. Тут можна зайти в намет і постояти в хмарах пари, яка йде від настою евкаліпта й ромашки. Також деякі торговці пропонують зробити інгаляцію.

[ринковий продавець]:
«Ми заварюємо лікарські рослини, такі як евкаліпт, перець вузьколистий, ісландський мох, ромашку, імбир, лимон та часник. Вони очищають дихальні шляхи й допомагають легеням насититься киснем. Це захищає від коронавірусної хвороби».

Також на ринку можна купити всілякі трави чи готові для заварювання трав’яні настої.

[ринкова продавчиня]:
«Раніше ми не цінували ці рослини. Але вони дуже помічні проти COVID-19. Ця рослина допомагає від лихоманки».

Попри те, що сучасна медицина не довела ефективності трав у лікуванні від коронавірусної хвороби, болівійці вірять у цілющу силу цих рослин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Болівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуКомпанія — організатор велотурів стала службою доставлянняНовий штам коронавірусу: країни ЄС не впускають британцівУ Мексиці до заповідника повернулися комахи, але відвідувачів майже немаєУ Мексиці через холоди мільйони людей залишилися без електроенергії, води й опаленняВенесуельці зустріли Різдво без традиційної святкової страви альякиБорис Джонсон запровадив в Англії новий карантинУ Новій Зеландії виявили перший за кілька місяців випадок захворювання на COVID-19У Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїУ Євросоюзі почалася вакцинація проти COVID-19