04.07.2021
Телеканал NTD

Європейці тікають від локдаунів у Дубай

Європейці тікають від локдаунів у Дубай

Деякі європейці цієї зими залишилися в Дубаї, щоб уникнути запроваджених удома суворих карантинних правил. Тут вони..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Деякі європейці цієї зими залишилися в Дубаї, щоб уникнути запроваджених удома суворих карантинних правил. Тут вони можуть працювати, учитися, ходити до ресторанів і розслаблятися біля басейнів.

Британець Зейн Скотленд раніше був професійним гольфістом, а тепер працює тренером. У Дубай приїхав із сім’єю, щоб тиждень відпочити. Та потім вирішив лишатися доти, доки на батьківщині не послаблять обмеження.

Його дитина вчиться онлайн. Та й самому Зейнові роботи не бракує, бо тут дуже багато курсів, де тренуються професійні гольфісти.

[Зейн Скотленд, тренер із гольфу]:
«Я б сказав, що ніхто додому не їде. Усі вирішили залишатися якнайдовше. Тут можна багато чого зробити, тут працювати набагато вільніше. Ті, хто може собі дозволити тут бути, продовжили перебування».

Дубай — один із небагатьох напрямків, який із липня відкрився для іноземних відвідувачів. Проте тут теж посилили деякі правила, бо в Об’єднаних Арабських Еміратах кількість хворих на коронавірус різко підскочила.

Крім обов’язкового носіння маски в громадських місцях і соцдистанціювання, тут обмежили можливу кількість відвідувачів у ресторанах, а ще тимчасово не проводять розважальних заходів.

Скотленд каже, що добре обмірковує, те що збирається опублікувати в соцмережах, щоб не викликати в інших заздрість чи засудження.

[Зейн Скотленд, тренер із гольфу]:
«Я пишу про ту роботу, яку роблю. Слід усе обдумувати, бо деякі люди справді опинилися в скруті. Але критики на свою адресу я не чув. Гадаю, це тому, що я з повагою ставлюся до інших і роблю те, що й завжди цієї пори року».

Для італійського венчурного інвестора Паоло Піо, який зазвичай живе в Лондоні, Дубай теж став ідеальною альтернативою.

[Паоло Піо, венчурний інвестор]:
«Якби я весь цей час жив у своїй квартирі в Лондоні й не бачив би нікого, то, напевно, з’їхав би з глузду. Так я можу бути продуктивнішим. Я вибрав місце, де можу бути найбільш ефективним».

Варто зазначити, що деякі країни, серед яких і Велика Британія, скасували прямі авіаперельоти до ОАЕ, зокрема до Дубаю.
Коротке посилання на цю сторінку:

Європейці тікають від локдаунів у ДубайАукціонна фірма збирає три мільйони на купівлю будинку дитинства ТрампаСадир Жапаров здобув упевнену перемогу на виборах президента КиргизстануПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівВ Індії ветеринари рятують птахів, які постраждали від повітряних зміївУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиноюЯскраві піньяти — невіддільний атрибут Різдва в МексиціУ Карпатах наплив туристівБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуОпитування: чи хочуть українці вакцинуватися