06.01.2021
Телеканал NTD

В Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингом

В Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингом

У парках іракського міста Басра віднедавна можна часто зустріти скейтбордистів. Місцева молодь захопилася цим видом спорту..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

У парках іракського міста Басра віднедавна можна часто зустріти скейтбордистів. Місцева молодь захопилася цим видом спорту через пандемію.

Студент Мустафа, сидячи вдома під час карантину, став переглядати в інтернеті відео зі скейтбордистами. Коли обмежувальні заходи пом’якшили, він із кількома друзями почав опановувати нову майстерність на вулиці.

[Мустафа Ібрагім, скейтбордист]:
«Спочатку було дуже важко, бо нас, скейтбордистів, було мало. Раніше я катався сам і бачив, що на мене дивляться з осудом. Це для нас новий вид спорту. Мало хто про нього знає».

Друзі знімали, як катаються на скейтах, на відео й викладали ролики в соціальних мережах. Поступово до них почали долучатися інші юнаки. Зараз скейтбордистів уже 70 осіб. Вони зустрічаються тричі на місяць і катаються в парках чи на площах, де немає машин.

Скейтери кажуть, що це допомагає їм легше переживати часи пандемії.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомМасштабний фестиваль ліхтарів відкрився в Таллінні«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантинуІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санкиУ Києві запалили вогні на головній новорічній ялинціВиробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКОГриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстТрадиційну виставку шведських пряникових будиночків цього року зробили в 3DПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часи