04.02.2021
Телеканал NTD

Знаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 років

Знаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 років

У Данії відзначають 100 років від дня появи в країні мобільних кафе з хот-догами. Такі перекусні..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

У Данії відзначають 100 років від дня появи в країні мобільних кафе з хот-догами. Такі перекусні данці називають «ресторанами замерзлих ніг», бо їсти доводиться на вулиці.

Перші візки для торгівлі хот-догами привезли до Данії з Німеччини в 1921 році. Спочатку нововведення сподобалося не всім, але тепер фуд-траки стоять навіть на головній торговій вулиці Копенгагена.

[житель Копенгагена]:
«З роками сосиски покращилися. Раніше все залежало від того, у кого ви купуєте. Але зараз сосиски роблять щільнішими. Гадаю, щось стало ліпшим, ніж було 100 років тому».

Покупці підходять до фуд-траків із ранку до вечора.

[жителька Копенгагена]:
«Це 100-річний ювілей, і я подумала, що його варто відсвяткувати. Тому купила хот-дог. Він дуже смачний».

Тут популярні хот-доги з довгою сосискою, негострою гірчицею, кетчупом, маринованими огірками та смаженою цибулею.
Коротке посилання на цю сторінку:

Знаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківНа площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композиціюСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицюУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-Шань3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївУ Києві відкрили перший міський туристичний інформаційний центрВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяність