06.01.2021
Телеканал NTD

Виставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на авто

Виставка аніматронних динозаврів у США: в'їзд лише на авто

Тоді як у США триває друга хвиля COVID-19, у місті Пасадена штату Каліфорнія виникла рідкісна можливість..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Тоді як у США триває друга хвиля COVID-19, у місті Пасадена штату Каліфорнія виникла рідкісна можливість відвідати виставку. На стадіоні «Роуз Боул» працює експозиція аніматронних динозаврів.

Захід удалося організувати за однієї умови: усі відвідувачі мають приїжджати на автомобілях.

Директор парку каже, що виставка не лише розважальна, а й навчальна, бо всі 70 фігур зроблено дуже близько до оригіналу.

[Адам Фрідман, директор парку]:
«На деталі не шкодували сил. Це дуже правдоподібні фігури реальної величини. Навіть їхня шкіра схожа. У деяких було пір’я, у деяких шкіра була еластичною. Ми провели дослідження, тому під час виробництва намагалися зробити їх максимально правдоподібними».

Ця виставка не нова. Спочатку вона перебувала в закритому павільйоні в Техасі. А тепер подорожуватиме всією країною.

[Адам Фрідман, директор парку]:
«Це найбезпечніший захід, який можна відвідати під час ковіду. Ви перебуваєте у своїх машинах, насолоджуєтеся виставкою… О, цей динозавр теж добре проводить час, поки ви залишаєтеся у своєму автомобілі. На цьому заході ризиків немає. Ви просто надзвичайно добре проводите час».

Експозиція містить не лише сухопутних динозаврів, але також летючих птерозаврів і стародавніх мешканців морських глибин.

[Адам Фрідман, директор парку]:
«На нашій виставці можна оглянути й морських істот, серед яких 15-метровий мегалодон. І це цікаво для всіх: і для дітей, і для їхніх батьків».

Подорожувати містами виставка почала в липні. Відтоді через неї проїхало вже понад 300 тисяч авто.

За місяць динозаврів повезуть на західне узбережжя США, а потім до Канади.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Тайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфБразилію хочуть озеленювати новими сортами декоративної пасифлориВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміху