22.06.2024
Телеканал NTD

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів Копенгаген, Данія Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Мільйони вогнів
Копенгаген, Данія

Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить грандіозний фестиваль світла. Місто прикрасили 60 інсталяцій, а парк «Тіволі» став ще казковішим.

[гостя парку «Тіволі»]:
«Тут дуже красиво. Почуваєшся дитиною. Дуже рада, що це побачила».

[гостя парку «Тіволі»]:
«Якщо тепліше одягнутися, навіть не згадуєш про холод. Тут чудово, і дивитися на вогні дуже приємно. Вони створюють затишну й теплу атмосферу».

Дизайнери прикрасили вогнями всі будівлі й атракціони парку. Ковзанку освітлює мільйон лампочок, а в озері плавають одинадцять лебедів.

Магія світла пануватиме над данською столицею більш як три тижні. Помилуватися інсталяціями можна, прогулюючись містом чи замовивши екскурсію по воді.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»Аргентинець переміг на чемпіонаті з приготування піци в Буенос-АйресіЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіАвстралійка побудувала енергоощадний будинок у вигляді кількох іглуЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваОзеро в Баварії стало фіолетовим через бактеріїЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машинуСобаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в ІспаніїПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: