16.03.2021
Телеканал NTD

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів Копенгаген, Данія Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Мільйони вогнів
Копенгаген, Данія

Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить грандіозний фестиваль світла. Місто прикрасили 60 інсталяцій, а парк «Тіволі» став ще казковішим.

[гостя парку «Тіволі»]:
«Тут дуже красиво. Почуваєшся дитиною. Дуже рада, що це побачила».

[гостя парку «Тіволі»]:
«Якщо тепліше одягнутися, навіть не згадуєш про холод. Тут чудово, і дивитися на вогні дуже приємно. Вони створюють затишну й теплу атмосферу».

Дизайнери прикрасили вогнями всі будівлі й атракціони парку. Ковзанку освітлює мільйон лампочок, а в озері плавають одинадцять лебедів.

Магія світла пануватиме над данською столицею більш як три тижні. Помилуватися інсталяціями можна, прогулюючись містом чи замовивши екскурсію по воді.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»Єгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахСлоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодоюДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніМорський птах через ураган опинився в пустелі Техасу