20.08.2022
Телеканал NTD

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»

Мільйони вогнів Копенгаген, Данія Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Мільйони вогнів
Копенгаген, Данія

Мільйони вогнів вплелися в пейзаж зимового Копенгагена. Третій рік поспіль тут проходить грандіозний фестиваль світла. Місто прикрасили 60 інсталяцій, а парк «Тіволі» став ще казковішим.

[гостя парку «Тіволі»]:
«Тут дуже красиво. Почуваєшся дитиною. Дуже рада, що це побачила».

[гостя парку «Тіволі»]:
«Якщо тепліше одягнутися, навіть не згадуєш про холод. Тут чудово, і дивитися на вогні дуже приємно. Вони створюють затишну й теплу атмосферу».

Дизайнери прикрасили вогнями всі будівлі й атракціони парку. Ковзанку освітлює мільйон лампочок, а в озері плавають одинадцять лебедів.

Магія світла пануватиме над данською столицею більш як три тижні. Помилуватися інсталяціями можна, прогулюючись містом чи замовивши екскурсію по воді.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйони вогнів прикрасили Копенгаген і знаменитий парк «Тіволі»Рідкісні золоті тигри народилися в ПакистаніДо зоопарку Каракаса привезли рідкісних левівЛіберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилямиЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у ШвейцаріїПеревернутий будинок звели в парку розваг у РумуніїЧерез сто років золотисті бандикути повернулися до заповідникаПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: