28.08.2021
Телеканал NTD

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гарячі ванни для капібар Іто, Японія Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Гарячі ванни для капібар
Іто, Японія

Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються від холоду в басейні з гарячою водою. Так у зоопарку «Ідзу-Сяботен» японського міста Іто цим гризунам допомагають перезимувати.

Традиції 37 років. Почалося все з того, що працівник зоопарку пролив трохи гарячої води у вольєрі капібар. Пізніше, озирнувшись, він побачив, як гризуни штовхаються й намагаються сісти в калюжу.

Тепер довгими зимами для них готують гарячі ванни двічі на день. А щоб задоволення було повним, у воду кладуть яблука і їстівні пагони. Погодувати капібар можуть і гості зоопарку.

[гостя зоопарку]:
«Мені дуже подобаються капібари. (Дивлячись на них), відчуваєш усередині тепло, бо вони такі милі».

Також узимку церемонія купання капібар приваблює до зоопарку більше відвідувачів.

Капібари — найбільші гризуни світу, близькі родичі морських свинок. Вони ведуть напівводний спосіб життя. Це спокійні й привітні тварини, які охоче спілкуються з людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопаркуСобака в грецькому селі годує молоком котів«Світові потрібний Бетмен»: єгиптянин у костюмі супергероя роздає захисні маскиМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахПокликання — штурман: колишній бездомний пес працює в таксі з новим господаремСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про іншихЯк мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодоюУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуКоти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в Сеулі