22.06.2024
Телеканал NTD

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гарячі ванни для капібар Іто, Японія Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Гарячі ванни для капібар
Іто, Японія

Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються від холоду в басейні з гарячою водою. Так у зоопарку «Ідзу-Сяботен» японського міста Іто цим гризунам допомагають перезимувати.

Традиції 37 років. Почалося все з того, що працівник зоопарку пролив трохи гарячої води у вольєрі капібар. Пізніше, озирнувшись, він побачив, як гризуни штовхаються й намагаються сісти в калюжу.

Тепер довгими зимами для них готують гарячі ванни двічі на день. А щоб задоволення було повним, у воду кладуть яблука і їстівні пагони. Погодувати капібар можуть і гості зоопарку.

[гостя зоопарку]:
«Мені дуже подобаються капібари. (Дивлячись на них), відчуваєш усередині тепло, бо вони такі милі».

Також узимку церемонія купання капібар приваблює до зоопарку більше відвідувачів.

Капібари — найбільші гризуни світу, близькі родичі морських свинок. Вони ведуть напівводний спосіб життя. Це спокійні й привітні тварини, які охоче спілкуються з людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопаркуЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамВетеринар із Нідерландів лікує коней та ослів у ЄгиптіПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаУ Новому Південному Уельсі відкриється ветклініка для коалВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуЗаплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в Косові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: