08.01.2021
Телеканал NTD

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопарку

Гарячі ванни для капібар Іто, Японія Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Гарячі ванни для капібар
Іто, Японія

Надворі не більш як плюс десять, але теплолюбні капібари рятуються від холоду в басейні з гарячою водою. Так у зоопарку «Ідзу-Сяботен» японського міста Іто цим гризунам допомагають перезимувати.

Традиції 37 років. Почалося все з того, що працівник зоопарку пролив трохи гарячої води у вольєрі капібар. Пізніше, озирнувшись, він побачив, як гризуни штовхаються й намагаються сісти в калюжу.

Тепер довгими зимами для них готують гарячі ванни двічі на день. А щоб задоволення було повним, у воду кладуть яблука і їстівні пагони. Погодувати капібар можуть і гості зоопарку.

[гостя зоопарку]:
«Мені дуже подобаються капібари. (Дивлячись на них), відчуваєш усередині тепло, бо вони такі милі».

Також узимку церемонія купання капібар приваблює до зоопарку більше відвідувачів.

Капібари — найбільші гризуни світу, близькі родичі морських свинок. Вони ведуть напівводний спосіб життя. Це спокійні й привітні тварини, які охоче спілкуються з людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гаряча ванна й частування: як капібари розслабляються в японському зоопаркуЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячки81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктоку106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Австралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 раз