28.08.2021
Телеканал NTD

Велика Британія слідом за ЄС дала зелене світло літакам 737 MAX

Велика Британія слідом за ЄС дала зелене світло літакам 737 MAX

Велика Британія слідом за ЄС дала американській компанії Boeing зелене світло на польоти Boeing 737 MAX...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Велика Британія слідом за ЄС дала американській компанії Boeing зелене світло на польоти Boeing 737 MAX. Дозвіл видало британське Управління цивільної авіації. Раніше таку ж заборону зняло й Агентство з авіаційної безпеки ЄС.

Згідно із заявою британського відомства, використання літаків схвалили, коли переконалися в їх безпечності.

Водночас велику частину перевірок Управління цивільної авіації Великої Британії проводило ще в складі європейської структури. З ЄС країна остаточно вийшла лише 1 січня цього року, коли завершився перехідний період «брекзиту».

Тепер британські авіакомпанії зможуть виконувати пасажирські рейси на літаках 737 MAX, однак за умови ретельних перевірень. Єдина компанія, яка експлуатує такі літаки в країні, це туроператор TUI.

Регулювальні органи у всьому світі оцінюють доопрацювання програмного забезпечення літаків MAX, які виробляла компанія Boeing останніми місяцями. Підійматися в небо цієї моделі всюди заборонили після двох смертоносних авіакатастроф у 2019 році, унаслідок яких загалом загинуло 346 осіб. Тоді, як з’ясували, аварії спричинила електроніка, яка не давала пілотам змоги взяти контроль над управлінням літаками.

Заборону на польоти 737 MAX у США зняли в листопаді. Після цього такі ж розпорядження видали в Бразилії та Канаді.

Тим часом сама компанія вже втретє відклала випуск свого нового літака 777X через великі фінансові втрати. Тепер в експлуатацію він надійде наприкінці 2023 року.

Коронавірусна криза спричинила різке падіння попиту на найбільші в галузі авіалайнери. Через карантинні обмеження на міжнародні польоти авіакомпанії намагаються відкласти чи скасувати купівлю літаків. А це позначається на доходах авіабудівників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія слідом за ЄС дала зелене світло літакам 737 MAXУ Мексиці до заповідника повернулися комахи, але відвідувачів майже немаєШведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19Поговорити з коровою: як на британських фермах допомагають позбутися стресу від карантинуПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокУ непальському музеї показуватимуть сміття з ЕверестуПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїЖитель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміття