08.11.2021
Телеканал NTD

Борис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід Англії

Борис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід Англії

В Англії та Уельсі внаслідок шторму «Крістоф» почалися повені. Евакуювали жителів близько двох тисяч будинків. Прем'єр-міністр..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

В Англії та Уельсі внаслідок шторму «Крістоф» почалися повені. Евакуювали жителів близько двох тисяч будинків.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відвідав містечко Дідсбері, що біля Манчестера.

Місцева річка Мерсі вийшла з берегів і затопила вулиці й поля.

Джонсон подякував Агенції з охорони довкілля за евакуацію місцевого населення та за вжиті заходи проти повені.

[Борис Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії]:
«Як ви знаєте, відразу сотні людей отримали повідомлення про те, що повинні покинути свої домівки через ризик розливу річки Мерсі. Агенція з охорони довкілля працює відмінно. Вони пускають у дію шлюзи. Гадаю, що вжиті вночі заходи захистили 10 000 будинків у Манчестері й Дідсбері».

У різних регіонах Англії та Уельсу було випущено понад 200 попереджень про можливі повені. Вода в багатьох річках досягла небезпечно високих позначок. І, зі слів прем’єра, це ще не кінець.

[Борис Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії]:
«Наступного тижня дощі триватимуть. Тому важливо, щоб люди в потенційно небезпечних районах дослухалися до попереджень Агенції з охорони довкілля. Ви можете отримувати їх через застосунок і бути в курсі того, що відбувається».

Джонсон також зазначив, що британський уряд повністю готовий до подвійної кризи — повеней і пандемії. В евакуаційних центрах дотримано всіх норм коронавірусної безпеки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Борис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїЕкспрезидента Франції Ніколя Саркозі визнали винним у корупціїНа саміті в Парижі обговорили «Велику зелену стіну»Сенат США не ухвалив підвищення виплат постраждалим від пандемії американцямЩонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхВулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантинЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиОгляд 2020 року: головні політичні подіїТрамп наклав вето на закон про національну оборону