18.08.2021
Телеканал NTD

Собака в грецькому селі годує молоком котів

Собака в грецькому селі годує молоком котів

Біля одного з будинків грецького села Краннонас можна бачити незвичайну картину. Собака з кличкою Санні годує..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Біля одного з будинків грецького села Краннонас можна бачити незвичайну картину. Собака з кличкою Санні годує своїм молоком котів.

Санні почала жити у фермера Йоргоса торік у липні. Він знайшов її в лісі після сильної грози й забрав із собою додому. Собака росла серед котів. За словами Йоргоса, ще місяць тому вони неабияк ворогували. Однак невідомо що сталося потім, та Санні змінила гнів на ласку.

У собаки виділяється молоко, і вона дозволяє котам його пити. Тепер вони здружилися й навіть сплять поруч.

Відомі випадки, коли собаки, які навели потомство, вигодовували молоком кошенят і дбали про них, як про власних дитинчат. А іноді таке відбувається у тварин, які ще жодного разу не народжували цуценят.

У таких собак може виникати хибна вагітність, і тоді прокидається материнський інстинкт. Можливо, те ж саме сталося і з цією собакою з грецького села.
Коротке посилання на цю сторінку:

Собака в грецькому селі годує молоком котівУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівТокійців виманює на вулиці квітуча сакураМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 раз106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»