06.06.2021
Телеканал NTD

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗ

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗ

Поширення коронавірусу ВООЗ відмовилася оголошувати пандемію Усього за один день 4 лютого в Китаї за офіційними..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Поширення коронавірусу
ВООЗ відмовилася оголошувати пандемію

Усього за один день 4 лютого в Китаї за офіційними даними зафіксували рекордну кількість померлих від коронавірусу — 60 осіб. Загальна кількість смертей уже перевищила 500. Інфіковано приблизно 25 тисяч.

Хвороба вже поширилася до десятків країн. Другий випадок смерті від коронавірусу за межами материкового Китаю у вівторок зафіксували в Гонконзі. Перший був на Філіппінах.

Місто Ухань — епіцентр поширення вірусу — перебуває на суворому карантині. Це відео зняв іноземець, який живе в місті. Він показав порожні вулиці, а також фігури людей, які чомусь поставили біля торгових центрів і ресторанів.

Водночас у сусідній провінції Цзянсі фермери підраховують збитки. Через спалах коронавірусу вони не змогли продати товари в зазвичай найактивніший сезон — на китайський Новий рік.

[Лі Цзімін, фермер]:
«У минулі роки ми заробляли 3‒4 тисячі юанів щодня. Тепер за день продаємо товару на 300‒400 юанів. Свято весни мало стати найприбутковішим періодом. Але цьогоріч стався спалах вірусу, тому втрати неминучі».

У Макао місцеві жителі теж непокояться. Через спалах закрили знамениті казино, що може погано позначитися на економіці автономного регіону КНР.

Водночас ВООЗ заявила, що не вважає спалах коронавірусу пандемією. Вона поки не знайшла доказів того, що вірус мутує, і зазначила, що лицьових масок недостатньо, щоб зупинити епідемію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунамі10 республіканських членів Конгресу США оголосили, що оскаржать результати виборівМАГАТЕ підтвердило, що Іран почав виробляти металевий уранВелика Британія і ЄС затвердили торгову угоду за 7 днів до дедлайнуУ Конгресі США подали законопроєкти, які покликані зупинити примусове видаляння органів у КитаїВенецію затопило через помилку синоптиківБойовики вбили 100 осіб у двох селах на заході НігеруУ Франції повені затоплюють житлові будинкиПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованих