16.06.2022
Телеканал NTD

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗ

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗ

Поширення коронавірусу ВООЗ відмовилася оголошувати пандемію Усього за один день 4 лютого в Китаї за офіційними..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Поширення коронавірусу
ВООЗ відмовилася оголошувати пандемію

Усього за один день 4 лютого в Китаї за офіційними даними зафіксували рекордну кількість померлих від коронавірусу — 60 осіб. Загальна кількість смертей уже перевищила 500. Інфіковано приблизно 25 тисяч.

Хвороба вже поширилася до десятків країн. Другий випадок смерті від коронавірусу за межами материкового Китаю у вівторок зафіксували в Гонконзі. Перший був на Філіппінах.

Місто Ухань — епіцентр поширення вірусу — перебуває на суворому карантині. Це відео зняв іноземець, який живе в місті. Він показав порожні вулиці, а також фігури людей, які чомусь поставили біля торгових центрів і ресторанів.

Водночас у сусідній провінції Цзянсі фермери підраховують збитки. Через спалах коронавірусу вони не змогли продати товари в зазвичай найактивніший сезон — на китайський Новий рік.

[Лі Цзімін, фермер]:
«У минулі роки ми заробляли 3‒4 тисячі юанів щодня. Тепер за день продаємо товару на 300‒400 юанів. Свято весни мало стати найприбутковішим періодом. Але цьогоріч стався спалах вірусу, тому втрати неминучі».

У Макао місцеві жителі теж непокояться. Через спалах закрили знамениті казино, що може погано позначитися на економіці автономного регіону КНР.

Водночас ВООЗ заявила, що не вважає спалах коронавірусу пандемією. Вона поки не знайшла доказів того, що вірус мутує, і зазначила, що лицьових масок недостатньо, щоб зупинити епідемію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поширення коронавірусу: нові смерті й заява ВООЗНенсі Пелосі дісталася Тайваню й зустрілася з президентомМасова загибель риби в Одрі: аналізи поки не виявили точної причиниДР Конго вимагає від представника місії ООН залишити країну19-річний політик: південнокорейська студентка балотується до мерії СеулаЕкспрезидента Молдови Ігоря Додона заарештували на 30 дібШрі-Ланка: президент утік і пішов у відставкуЗафрахтований ООН корабель повезе українське зерно до АфрикиСтрілянина в торговому центрі Копенгагена: троє загиблих та багато пораненихПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворювання

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: