28.09.2021
Телеканал NTD

У Норвегії зійшов великий зсув, є зниклі безвісти

У Норвегії зійшов великий зсув, є зниклі безвісти

На півдні Норвегії зійшов великий зсув. Це сталося в комуні Єрдрум, за 30 кілометрів на північ..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

На півдні Норвегії зійшов великий зсув. Це сталося в комуні Єрдрум, за 30 кілометрів на північ від Осло. Знесено понад десять будинків. Десятеро осіб постраждало, одна з них серйозно. 12 уважають зниклими безвісти. Серед них є діти.

Із зони лиха евакуйовано близько 700 осіб.

[Рогер Петтерсен, представник поліції]:
«Зійшов зсув на південь від центру міста Аск, з південного боку шосе Е120. Постраждалих відправили до лікарні. Також евакуювали будинок для людей похилого віку».

Як повідомляють місцеві ЗМІ, ще дві будівлі опинилися в проваллі за кілька годин після основного зсуву.

Великі пласти землі в районі події досі рухаються. За словами місцевої влади, цей зсув став одним із наймасштабніших у сучасній історії Норвегії.

Король країни Гаральд V сказав, що ця подія його приголомшила.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Норвегії зійшов великий зсув, є зниклі безвістиОгляд 2020 року: головні політичні подіїУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаОпозиція, ЄС і США не визнають результатів парламентських виборів у ВенесуеліУ Португалії переобрали президента Марселу Ребелу де СозуСенат США не розглядатиме питання про імпічмент ТрампаВенецію затопило через помилку синоптиківПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїБайден підписав три укази, що скасовують міграційну політику Трампа