28.02.2021
Телеканал NTD

У Конгресі США подали законопроєкти, які покликані зупинити примусове видаляння органів у Китаї

У Конгресі США подали законопроєкти, які покликані зупинити примусове видаляння органів у Китаї

Американські законодавці з обох палат Конгресу США подали законопроєкти, які покликані допомогти зупинити примусове видаляння органів..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Американські законодавці з обох палат Конгресу США подали законопроєкти, які покликані допомогти зупинити примусове видаляння органів у Китаї.

Перший подав сенатор-республіканець Том Коттон. Він заявив, що в Китаї за сприяння влади триває видаляння органів у в’язнів сумління та вірян.

Конгресмени Кріс Сміт і Томас Суоцці того ж дня подали до палати представників свій законопроєкт на ту саму тему.

Якщо обидва документи ухвалять, то уряд США зможе відмовляти у видачі американських паспортів і припиняти дію вже виданих усім, хто планує їхати до Китаю для пересадження органів. Президент США також матиме змогу запроваджувати санкції щодо іноземних чиновників, причетних до видаляння органів.

До того ж відповідно до цих законів іноземні громадяни та організації, відповідальні за видаляння органів, не зможуть імпортувати зі США хірургічне обладнання для трансплантацій.

Китай — одна з найпопулярніших країн світу, куди пацієнти приїжджають для пересадження органів. Пекін стверджує, що органи надходять через приватні пожертвування.

Однак це твердження спростовують висновки міжнародного трибуналу, який пройшов у Лондоні торік. За даними розслідування, у Китаї у великих масштабах примусово видаляють органи в незаконно ув’язнених уйгурів, а також у прихильників духовної практики Фалуньгун.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Конгресі США подали законопроєкти, які покликані зупинити примусове видаляння органів у Китаї14 грудня в ключових штатах США проголосувало по дві колегії вибірниківВулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантинПівденна Корея закриває лижні курортиВелика Британія і ЄС затвердили торгову угоду за 7 днів до дедлайну«Прощавай, Гонконгу!»: історія однієї родиниПовені в Індонезії: десятки тисяч людей мусили покинути свій дімОстанній шанс: Велика Британія і ЄС намагаються укласти торговельну угодуІзраїль і Марокко оголосили про нормалізацію відносин