21.11.2021
Телеканал NTD

Карантин у Німеччині не завадив забігу Санта-Клаусів

Карантин у Німеччині не завадив забігу Санта-Клаусів

У німецькому містечку Міхендорф — традиційний забіг Санта-Клаусів. Щоправда, через карантинні обмеження масштаб менший. Як правило,..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У німецькому містечку Міхендорф — традиційний забіг Санта-Клаусів. Щоправда, через карантинні обмеження масштаб менший. Як правило, у заході бере участь понад тисяча осіб. Цього разу — кілька сотень. Водночас учасники біжать, ураховуючи соціальне дистанціювання.

[Удо Грецнер, голова бігового клубу Міхендорфа]:
«Через пандемію коронавірусу наш щорічний забіг не може відбутися у звичному форматі. Зазвичай 1000‒1200 учасників біжать вузькими вуличками, а цього разу ми не хотіли збирати стільки людей. Ніхто з нас не хоче брати на себе відповідальність за це, ризик дуже великий».

Учасники теж біжать у масках, за різними графіками й без спільної стартової лінії.

Раніше в Міхендорфі проводили найчисленніший забіг Сант у Європі. Його учасники хотіли надихнути людей займатися спортом не лише влітку, а й узимку. Цього разу, хоча Сант набагато менше, святковий настрій і любов до спорту вони передали.

[Себастьян Штол, учасник забігу]:
«Ми бігали впродовж багатьох років, із самого початку. І нам дуже шкода, що цього року забіг не може відбутися у звичайному режимі. Та ми хотіли хоч якось підтримати членів нашого бігового клубу, які зазвичай організовують гарний захід».

Забіги Санта-Клаусів традиційно відбуваються і в інших містах світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаСніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гулятиУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуТокійців виманює на вулиці квітуча сакураВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктоку«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтів