28.03.2021
Телеканал NTD

Житель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомоги

Житель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомоги

Житель індійського міста Срінагар переобладнав свій човен під потреби швидкої допомоги. Такого на озері Дал дуже..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Житель індійського міста Срінагар переобладнав свій човен під потреби швидкої допомоги. Такого на озері Дал дуже бракувало.

[Тарік Ахмад Патлу, власник човна швидкої допомоги]:
«Швидка допомога на воді дуже потрібна. Вона може дістатися в усі куточки, де немає доріг. Ми дамо людям номер безплатного виклику, і якщо хтось захворіє, можна зателефонувати, і до них припливе «швидка»».

Площа озера Дал — коло 20 квадратних кілометрів. Це окраса віддаленого індійського штату Джамму і Кашмір. Його береги густонаселені. Водночас дорогами до лікарень дістатися складно.

Ідея обладнати водну швидку допомогу в Таріка виникла після того, як він сам захворів на Covid-19 і заледве добрався до медзакладу. Йому довелося позичити човен у друга. Чоловіку врятували життя.

[Білал Ахмед, житель Срінагара]:
«Лікарі часто кажуть, що якби пацієнта привезли на кілька хвилин раніше, то його можна було б урятувати. До цього пацієнтів везли на човнах-шикарах, потім — на машинах, далі — на швидкій. Але тепер буде пряма послуга, і це добре. Туристам теж може стати в пригоді».

Наразі завершуються останні приготування, і незабаром швидка допомога на воді почне працювати. Тарік упевнений, що вона допоможе врятувати десятки життів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Житель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиУ Польщі відкрили найглибший басейн світуГреція звинуватила Туреччину в організації перевезення нелегалів із СомаліУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїБезпритульним собакам Косова знаходять господарів у ЄС та СШАПонад 1,4 мільйона жителів Мадагаскару потребуватиме продовольчої допомогиМотокрос допомагає австралійським підліткам не збитися з життєвого шляхуВелика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTechПерші наслідки «брекзиту» на кордоні: паперова тяганина, черги й затримкиЗімбабвійська дівчина за допомогою тхеквондо протистоїть дитячим шлюбам