22.01.2021
Телеканал NTD

Новий екоавтомат у Києві: укинув пляшку — погодував бездомну собаку

Новий екоавтомат у Києві: укинув пляшку — погодував бездомну собаку

У Києві встановили пристрій, який уже нарекли автоматом із добрим серцем. Його принцип простий: кладете в..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У Києві встановили пристрій, який уже нарекли автоматом із добрим серцем. Його принцип простий: кладете в нього пластикову пляшку, і в миски під ним висипається корм і наливається вода. Так можна не лише позбутися сміття, а й нагодувати бездомних тварин. Ось тільки пляшку бажано зім’яти.

[Руфат Раїмов, автор проєкту]:
«Якщо вона буде об’ємною, бокс заповнюватиметься швидше. А якщо зім’яти, то місця для пляшок буде більше. Кладете пляшку в отвір, і знизу висипається корм».

З бокса пляшки відвозять на перероблення. Корм вельми популярний як у кішок, так і в собак, здебільшого безпритульних. А сам пристрій особливо сподобався дітям.

[Руфат Раїмов, автор проєкту]:
«Ми вже маємо постійних відвідувачів. І вони нам кажуть, що вдома в них виник ритуал: дитина збирає всі пляшки, підходить до батьків і каже: «Ходімо годувати тварин». Тобто в нас виховують соціально відповідальне покоління. Це головний плюс».

Автомат має успіх не тільки в дітей, але й у тих, хто переходить на роздільне збирання сміття. І таких, як видно, чимало. За перші два тижні після установлення пристрою вдалося зібрати 145 кілограмів пластикових пляшок. Скільки ж тварин отримало їжу, ніхто не рахував.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новий екоавтомат у Києві: укинув пляшку — погодував бездомну собакуНова Зеландія й Австралія відновили сполучення між країнами без обов’язкового карантинуПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівНові випробування: чи допоможе змішання вакцин захиститися від штамів SARS-CoV-2Перші наслідки «брекзиту» на кордоні: паперова тяганина, черги й затримкиОпитування: чи хочуть українці вакцинуватисяПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюСирійські біженці потерпають від холоду й коронавірусуНа лаві вулкана в Ісландії смажать сосискиПоля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікому