22.02.2021
Телеканал NTD

Режим надзвичайного стану в Баварії: кожні 20 хвилин хтось помирає від COVID-19

Режим надзвичайного стану в Баварії: кожні 20 хвилин хтось помирає від COVID-19

Баварія, земля на півдні Німеччини, з 9 грудня по 9 січня посилює карантинні правила. Рівень смертності..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Баварія, земля на півдні Німеччини, з 9 грудня по 9 січня посилює карантинні правила. Рівень смертності від COVID-19 тут найвищий у країні. Прем’єр-міністр регіону сказав, що він оголошує режим надзвичайного стану.

[Маркус Зедер, прем’єр-міністр Баварії]:
«Наша система охорони здоров’я перевантажена. Крім того, різко зростає смертність. У Баварії від коронавірусу кожні 20 хвилин хтось помирає».

Згідно з новими правилами, жителі Баварії зможуть залишати дім лише за крайньої потреби. Поважною причиною вважатимуть поїздку на роботу чи до школи, похід у магазин чи до лікаря, а також вихід по різдвяні покупки.

Місто Реген, яке біля кордону з Чехією, стало новим осередком пандемії. Тут щодня реєструють по 500 нових хворих.

[житель Регена]:
«По-перше, треба закрити кордон. Нікого не хочу звинувачувати, але в чехів зовсім інші правила. Не можна сказати, що вони помиляються, але вони постійно кажуть, що їм не треба правила. Я був там чотири тижні тому, і їх мало цікавлять маски».

Деякі послаблення зроблять на Різдво — з 23 по 26 грудня. У цей період буде дозволено збиратися в групи до 10 осіб. В інший час разом зможе перебувати щонайбільше п’ятеро чоловік, до того ж вони мають проживати максимум у двох домогосподарствах.

Старші класи шкіл розділять на групи, які відвідуватимуть уроки по черзі. У регіонах, де кількість заражень перевищить 200 осіб на 100 тисяч жителів, заняття учнів старших класів у школі скасують і дітей переведуть на онлайн-навчання.

У цих же районах із дев’ятої вечора до п’ятої ранку діятиме комендантська година.

Загалом у Німеччині до 10 січня діє частковий карантин. Тобто поки зачинені бари й ресторани, а ще є обмеження на перебування людей разом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Режим надзвичайного стану в Баварії: кожні 20 хвилин хтось помирає від COVID-19Через наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвітиЯпонці переважно виступають проти проведення Олімпіади цього рокуМініпарки допомагають афінянам пережити спеку й задухуНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaЗроблений із відходів пластиковий човен спустили на воду в озері ВікторіяООН: у ДР Конго голодує кожен третійБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуТюлені повертаються на північне узбережжя Франції