04.01.2021
Телеканал NTD

Фестиваль піщаних скульптур в Індії проходить без іноземних майстрів

Фестиваль піщаних скульптур в Індії проходить без іноземних майстрів

В індійському місті Конарак почався фестиваль піщаних скульптур. Зазвичай він міжнародний, та цього року беруть участь..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

В індійському місті Конарак почався фестиваль піщаних скульптур. Зазвичай він міжнародний, та цього року беруть участь лише місцеві майстри.

[Сударсан Паттнайк, скульптор]:
«Хочу подякувати комітетові туризму Одіши за те, що він дозволив цьому фестивалеві відбутися. Але деякі зміни все ж є. Через COVID-19 іноземні скульптори не змогли приїхати».

Скульптори будують свої витвори на пляжі Чандрабхага, що розкинувся на узбережжі Бенгальської затоки.

Цими днями також проходить фестиваль, присвячений індійському класичному танцю й культурі штату Одіша.

[танцівниця]:
«Ми виступаємо вперше, відколи запровадили карантинні обмеження. Тому нас це все дуже вражає і хвилює. Ми виступаємо на престижному фестивалі й вельми раді тут бути».

Зазвичай у фестивалі піщаних скульптур беруть участь десятки майстрів із різних країн. Також цими днями обидва заходи відвідують тисячі туристів. Але нині гостей значно менше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фестиваль піщаних скульптур в Індії проходить без іноземних майстрівРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуНа площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композиціюМаски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’яСанта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному моріНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіГриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санкиПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуУ Литві прокатні машини укомплектували санками