21.02.2021
Телеканал NTD

Тисячі людей запалили свічки на згадку про жертв стрілянини в Таїланді

Тисячі людей запалили свічки на згадку про жертв стрілянини в Таїланді

Люди вшановують загиблих Накхонратчасіма, Таїланд Тисячі тайців зібралися на площі в Накхонратчасімі, щоб вшанувати пам'ять загиблих..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Люди вшановують загиблих
Накхонратчасіма, Таїланд

Тисячі тайців зібралися на площі в Накхонратчасімі, щоб вшанувати пам’ять загиблих від рук військовослужбовця. Люди запалюють свічки й кладуть квіти поруч із ченцями, які читають молитви.

Напад учинив 32-річний сержант Джакрапантх Тхомма. Він викрав з військової бази зброю й армійський позашляховик, після чого зчинив стрілянину в місті, а потім перемістився в торговий центр Terminal 21. Зловмисник убив щонайменше 30 людей, 57 дістали поранення.

[житель Накхонратчасіми]:
«Це викликає змішані почуття, мене переповнює гнів. Усе це тривало майже 18 годин. Маю двох дітей. Я минулої ночі не міг заснути — думав про тих людей. Мені хотілося дізнатися, що відбувається, і якось допомогти. Але я не міг. Це сталося прямо тут, у нашому рідному місті, поруч з нами, у самому серці».

[жителька Накхонратчасіми]:
«Я прийшла помолитися за упокій загиблих. Дуже пригнічує, що таке могло (тут) статися».

Влада вважає, що військовий утратив самовладання через особисті проблеми, пов’язані з продажем будинку. Спочатку він убив трьох людей на військовій базі, а далі почав розстрілювати перехожих у місті.

Потім зловмисник увійшов до торгового центру й узяв у заручники 16 осіб. Він 12 годин чинив опір силам безпеки, але зрештою його ліквідували.

[жінка, що пережила напад]:
«Я дуже злякалася. Періодично лунали постріли, і я думала, чи наблизиться він до мене. Здавалося, що шум зовсім близько від того місця, де ми ховалися».

Серед загиблих — 13-річний підліток.

[батько загиблого]:
«Це мій єдиний син. Він навіть не встиг пообідати».

Під час нападу військовий транслював усе у Facebook, але пізніше його сторінку заблокували. Влада повідомила, що зловмисник був снайпером й інструктором зі стрільби.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тисячі людей запалили свічки на згадку про жертв стрілянини в ТаїландіВ Орегоні палає велика лісова пожежаВетеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїПожежі в Греції: з острова Евбея евакуюють людей«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківВ Іспанії обвалився житловий будинок, шукають тих, хто виживНа Гаїті оголосили триденну жалобу за жертвами землетрусуГорять найбільші у світі болотні угіддяЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефірі