04.06.2021
Телеканал NTD

Повені в Новій Зеландії: на острові Південному евакуюють тисячі людей

Повені в Новій Зеландії: на острові Південному евакуюють тисячі людей

Евакуація через повені острів Південний, Нова Зеландія На острові Південний у Новій Зеландії масово евакуюють людей...

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Евакуація через повені
острів Південний, Нова Зеландія

На острові Південний у Новій Зеландії масово евакуюють людей. Там сталися повені. Їх спричинили безперервні зливи.

У регіоні Саутленд річки вийшли з берегів, через що тисячам жителів припинили постачати електроенергію. Тут оголосили надзвичайний стан.

[Трейсі Гікс, мер міста Гор]:
«Уже протягом кількох днів рівень води поганий. Стільки води через цей канал ніколи раніше не проходило».

Жителям низин наказали терміново евакуюватися.

[Шон Ехут, місцевий житель]:
«Годині о п’ятій ранку всі отримали текстове повідомлення про повінь. Відтоді ми на ногах — викладаємо мішки з піском абощо. Наша громада об’єдналася, і ми просто допомагаємо людям вибратися з будинків».

[Ієн Девідсон-Воттс, співробітник адміністрації міста Гор]:
«Рівень води перевищив проектну межу захисту від повеней, тому ми заздалегідь провели велику евакуацію. Загалом захист поки стримує потік, і ми сподіваємося й молимося, щоб рівень води почав нормалізовуватися. І вже є деякі ознаки, що це відбувається».

Раніше цього тижня у районі Мілфорд-Саунду через повені опинилися в пастці приблизно 500 туристів. Це популярне туристичне місце. Суходолом туди зараз не проїхати, бо дороги затопило. Деяких туристів рятувальники вже евакуювали повітрям.

Місцева влада попереджає, що рівень води в річках повернеться до норми лише за кілька днів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повені в Новій Зеландії: на острові Південному евакуюють тисячі людейЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаВибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осібУ Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблихСумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусуКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи