28.03.2021
Телеканал NTD

Шторм «Глорія» налетів на Іспанію: є загиблі

Шторм «Глорія» налетів на Іспанію: є загиблі

Шторм «Глорія» Іспанія Троє людей загинуло в Іспанії через шторм «Глорія». На країну налетіли сильні вітри,..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Шторм «Глорія»
Іспанія

Троє людей загинуло в Іспанії через шторм «Глорія». На країну налетіли сильні вітри, дощі й снігопади. Місцями — великий холод.

Попередження про небезпеку погодних умов оголосили в більш ніж 30 провінціях. Основний удар стихії припав у понеділок на Валенсію, що на узбережжі Середземного моря, і на Балеарські острови.

Як повідомляє Національне метеобюро Іспанії, у провінції Валенсія швидкість вітру сягала 115 кілометрів за годину, а хвилі були заввишки 8 метрів. Діти не пішли до школи. Сотні кілометрів доріг було перекрито.

У провінції Авіла, що в центральній Іспанії, у себе вдома загинув 63-річний чоловік. На нього впала черепиця, яку здув з даху порив вітру. Про це повідомила місцева влада.

А в Гандії неподалік від міста Валенсія на вулиці замерзла 54-річна безпритульна жінка.

І третя жертва — у північно-західному регіоні Астурія. Чоловік потрапив під машину, коли на засніженій дорозі чіпляв на колеса ланцюги.

Через шторм «Глорія» також закрили аеропорт «Аліканте» на сході країни. Скасовано близько 200 рейсів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шторм «Глорія» налетів на Іспанію: є загибліВенецію затопило через помилку синоптиківБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиЩонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониПовені в Індонезії: десятки тисяч людей мусили покинути свій дім