26.05.2021
Телеканал NTD

ЮНІСЕФ керуватиме закупівлею і доставлянням вакцин від COVID у межах ініціативи COVAX

ЮНІСЕФ керуватиме закупівлею і доставлянням вакцин від COVID у межах ініціативи COVAX

До міжнародної ініціативи COVAX приєдналися 184 країни. Її координує Глобальний альянс з питань вакцин та імунізації..

Дата завантаження: 2021-02-26

video

До міжнародної ініціативи COVAX приєдналися 184 країни. Її координує Глобальний альянс з питань вакцин та імунізації (ГАВІ). Мета проекту — забезпечити вакцинами від коронавірусу як багаті, так і бідні країни.

Розвинені держави платитимуть за препарати повну ціну. А ось незаможні матимуть знижку чи отримуватимуть їх безкоштовно. Ця пільга діятиме до кінця наступного року.

Закупівлею й постачанням керуватиме ЮНІСЕФ.

[Генрієтта Фор, голова ЮНІСЕФ]:
«До 2021 року нам необхідно забезпечити постачання понад двох мільярдів доз. Для цього знадобляться всі сили й досвід ЮНІСЕФ у закупівлях і доставлянні, а також наші давні партнерські відносини з виробниками вакцин».

ЮНІСЕФ ще планує заздалегідь закупити пів мільярда шприців для вакцинації і п’ять мільйонів контейнерів для їх утилізації. Партнерами Дитячого фонду ООН по закупівлі й доставлянню вакцин будуть ВООЗ і ГАВІ.

До альянсу COVAX ввійшли країни Євросоюзу, Китай, а також країни із середнім рівнем доходу, такі як Аргентина, Іран, Ірак, ПАР та Мексика.

США відмовилися фінансувати COVAX, бо, як заявив представник Білого дому, ця ініціатива пов’язана з корумпованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Китаєм. Натомість Сполучені Штати Америки самі укладають угоди з фармацевтичними компаніями.

Проти коронавірусної інфекції у світі розробляють понад 200 вакцин. Чотири десятки вже випробовують на людях. Деякі препарати вже на третій фазі клінічних досліджень.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЮНІСЕФ керуватиме закупівлею і доставлянням вакцин від COVID у межах ініціативи COVAXПаризький ресторан зберіг зірку Мішлен, попри карантинВ Австралії аутистам допомагають влаштуватися на роботуМодний аксесуар року: якими були маски для обличчяУ Великій Британії з’явиться перший у світі повітряний порт для дронів та аеротаксіУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіСамозарядні електровізки економлять сили жителям КеніїУрятувати голуба Джо: як птах подолав 13 тис. кілометрів зі США до АвстраліїВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіУ Єгипті коні допомагають дітям із вадами розвитку поліпшити самопочуття