20.09.2022
Телеканал NTD

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Vodafone відмовляється від Huawei Лондон, Велика Британія Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone,..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Vodafone відмовляється від Huawei
Лондон, Велика Британія

Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone, не використовуватиме обладнання китайської фірми Huawei у своїх європейських мережах.

Таке рішення він ухвалив після того, як уряд Великої Британії вирішив обмежити роль Huawei у створенні мереж 5G.

Вплинули й нові керівні принципи ЄС щодо китайського телекомунікаційного гіганта.

Гендиректор Vodafone Нік Рід каже, що на впровадження нової стратегії знадобиться приблизно п’ять років. Коштуватиме це близько 220 мільйонів доларів.

Вигоду від такого рішення, найімовірніше, матимуть конкуренти Huawei — Ericsson та Nokia.

Нагадаємо, уряд Великої Британії наклав обмеження на китайську компанію в розгортанні мереж нового покоління після того, як торік Федеральна комісія зі зв’язку США включила китайські Huawei та ZTE у список загроз національній безпеці.

Вашингтон закликає своїх союзників та інші країни не використовувати обладнання цих компаній. Він підозрює, що ці фірми тісно пов’язані з китайською компартією й добувають для неї розвідувальну інформацію.

Тим часом Vodafone в третьому кварталі оголосив про збільшення доходів на 0,8% проти попереднього періоду. Цьому сприяло деяке відновлення темпів економічного зростання в країнах Південної Африки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій HuaweiУ Нігерії переробляють старі протези й дарують їх дітям з інвалідністюМагазини Іспанії зобов’яжуть зачиняти двері й вимикати світлоЯк давнє індійське місто стало «розумним»Сенегальці перебирають гори непотребу й цим заробляють на життяКава на мило: бідні жінки Конго будують бізнесНесправжні яйця допомагають захистити черепашенят від чайок в АвстраліїРобот допомагає знаходити суперводорості, які замінять їжу та пластикУ всьому світі пройшли акції на підтримку Фалуньгун

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: