20.01.2022
Телеканал NTD

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Vodafone відмовляється від Huawei Лондон, Велика Британія Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone,..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Vodafone відмовляється від Huawei
Лондон, Велика Британія

Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone, не використовуватиме обладнання китайської фірми Huawei у своїх європейських мережах.

Таке рішення він ухвалив після того, як уряд Великої Британії вирішив обмежити роль Huawei у створенні мереж 5G.

Вплинули й нові керівні принципи ЄС щодо китайського телекомунікаційного гіганта.

Гендиректор Vodafone Нік Рід каже, що на впровадження нової стратегії знадобиться приблизно п’ять років. Коштуватиме це близько 220 мільйонів доларів.

Вигоду від такого рішення, найімовірніше, матимуть конкуренти Huawei — Ericsson та Nokia.

Нагадаємо, уряд Великої Британії наклав обмеження на китайську компанію в розгортанні мереж нового покоління після того, як торік Федеральна комісія зі зв’язку США включила китайські Huawei та ZTE у список загроз національній безпеці.

Вашингтон закликає своїх союзників та інші країни не використовувати обладнання цих компаній. Він підозрює, що ці фірми тісно пов’язані з китайською компартією й добувають для неї розвідувальну інформацію.

Тим часом Vodafone в третьому кварталі оголосив про збільшення доходів на 0,8% проти попереднього періоду. Цьому сприяло деяке відновлення темпів економічного зростання в країнах Південної Африки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій HuaweiВ Австралії успішно вирощують шотландських корівАвстралієць у 72 роки відкрив свою молочну фермуУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореУ Києві з’явився мініміст для незрячихДругий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посадуСША почали впускати вакцинованих міжнародних мандрівниківЧи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікронОдразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до РуандиВ Індії запровадили комендантську годину на тлі спалаху COVID