04.02.2021
Телеканал NTD

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій Huawei

Vodafone відмовляється від Huawei Лондон, Велика Британія Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone,..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Vodafone відмовляється від Huawei
Лондон, Велика Британія

Другий за величиною мобільний оператор Великої Британії, компанія Vodafone, не використовуватиме обладнання китайської фірми Huawei у своїх європейських мережах.

Таке рішення він ухвалив після того, як уряд Великої Британії вирішив обмежити роль Huawei у створенні мереж 5G.

Вплинули й нові керівні принципи ЄС щодо китайського телекомунікаційного гіганта.

Гендиректор Vodafone Нік Рід каже, що на впровадження нової стратегії знадобиться приблизно п’ять років. Коштуватиме це близько 220 мільйонів доларів.

Вигоду від такого рішення, найімовірніше, матимуть конкуренти Huawei — Ericsson та Nokia.

Нагадаємо, уряд Великої Британії наклав обмеження на китайську компанію в розгортанні мереж нового покоління після того, як торік Федеральна комісія зі зв’язку США включила китайські Huawei та ZTE у список загроз національній безпеці.

Вашингтон закликає своїх союзників та інші країни не використовувати обладнання цих компаній. Він підозрює, що ці фірми тісно пов’язані з китайською компартією й добувають для неї розвідувальну інформацію.

Тим часом Vodafone в третьому кварталі оголосив про збільшення доходів на 0,8% проти попереднього періоду. Цьому сприяло деяке відновлення темпів економічного зростання в країнах Південної Африки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британський оператор Vodafone відмовиться від 5G-технологій HuaweiДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняттяПерша у світі: 90-річна британка отримала дозу вакцини Pfizer/BioNTechЯк у Німеччині стареньким допомагають упоратися із самотністю в умовах пандеміїУ Данії заборонили розводити норок до 2022 рокуУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиноюЯкий швидкоплинний час: колекція старовинних храмових годинниківУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюВ Австралії дощі допомогли відновитися популяції бджіл