21.11.2021
Телеканал NTD

Кол-центр для школярів: філіппінські вчителі допомагають вчити уроки телефоном

Кол-центр для школярів: філіппінські вчителі допомагають вчити уроки телефоном

У цьому кол-центрі в Манілі, столиці Філіппін, на зв'язку — учителі. Вони допомагають учням з уроками,..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У цьому кол-центрі в Манілі, столиці Філіппін, на зв’язку — учителі. Вони допомагають учням з уроками, підтягуючи тих, хто відстав під час карантину.

[Фердинанд Дельгадо, керівник програми]:
«Якісна освіта має тривати. Якість навчання не має постраждати лише через пандемію».

5 жовтня державні школи Філіппін відновили роботу. Щоправда, поки онлайн.

Цього ж дня запрацював і новий кол-центр. Він розташувався в аудиторії місцевої школи. На дзвінки відповідають 70 учителів державних і приватних шкіл.

Першого дня по допомогу звернулося 700 учнів. Вони телефонували, писали в соцмережах чи імейлом. Запитання стосувалися здебільшого математики та англійської мови.

[Ейлен Алмоайт, викладач вищої математики]:
«Ця програма дуже важлива для учнів, бо вони не завжди можуть легко звернутися до шкільних учителів із запитаннями. Найчастіше батьки теж не дуже можуть допомогти з уроками».

Раніше президент Філіппін Родріго Дутерте сказав, що заняття в школах не почнуться доти, доки не стане доступною вакцина.

Щоб стримувати поширення коронавірусу в Манілі до 31 жовтня діють часткові карантинні обмеження.

Гаряча лінія — це ініціатива міської адміністрації. Така послуга діятиме до відновлення очного навчання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кол-центр для школярів: філіппінські вчителі допомагають вчити уроки телефономВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очеретуРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордонСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармеладПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівЗроблений із відходів пластиковий човен спустили на воду в озері ВікторіяСенатори Франції відстояли право півнів кукурікати, а качок — крякатиУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріКенійські марафонці тестують перше вітчизняне взуття для бігу на довгі дистанції