01.08.2021
Телеканал NTD

Злитися з підводним світом: у Гонконзі займаються йогою в океанаріумі

Злитися з підводним світом: у Гонконзі займаються йогою в океанаріумі

Злитися воєдино з підводним світом можна в парку розваг у Гонконзі. В океанаріумі на тлі акул,..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

Злитися воєдино з підводним світом можна в парку розваг у Гонконзі. В океанаріумі на тлі акул, скатів та інших морських мешканців проходять заняття йогою.

[Джессіка Лі, інструктор із йоги]:
«Тут панує умиротворення. Тільки-но входиш в акваріум і бачиш риб, то відразу заспокоюєшся. Дивишся, як вони рухаються у воді, і сам одразу почуваєшся невимушено».

Учасники занять кажуть, що така атмосфера допомагає їм рухатися плавніше й відчути єднання з морським світом.

Утім, попрактикувати йогу можна й на SUP-бордах у басейні. Тут світить сонце й чутно шум штучних водоспадів.

Тематичний парк також готується відкрити пішохідні стежки під канатною дорогою, яка виходить до Південно-Китайського моря. Для тих, хто захоче стати табором, є намети з кондиціонером.

Однак нові послуги оцінили не всі. Деякі поки не готові за них платити.

[гостя парку розваг]:
«Гадаю, це зайве. Навіщо займатися йогою чи ходити в походи в парку розваг? Для цього треба купувати додатковий квиток, а в інших місцях можна сходити в похід безкоштовно. Йога також має бути безкоштовною, якщо займаєшся на вулиці».

Парк розваг був закритим більшу частину року й знову запрацював лише у вересні. Гості мають бути в масках і виконувати норми соцдистанціювання.

Місцева влада дала парку 700 мільйонів доларів США, щоб він упорався з наслідками карантину.

В океанічному парку також є зоопарк і безліч атракціонів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Злитися з підводним світом: у Гонконзі займаються йогою в океанаріуміІнженер військово-повітряних сил США побудував із Lego модель навігаційного супутникаСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»Через карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфом«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Теотіуакан знову приймає гостейЯкі фітнес-тенденції диктує 2021 рікБілий дім продемонстрував різдвяні декораціїСкелет доісторичної хижої кішки виставлять на торги у Швейцарії