21.10.2021
Телеканал NTD

В афінському Акрополі встановили вдосконалене підсвічування

В афінському Акрополі встановили вдосконалене підсвічування

Нова підсвітка прикрасила величні пам'ятки афінського Акрополя. Удосконалена система вихоплює з темряви навіть найдрібніші архітектурні деталі...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Нова підсвітка прикрасила величні пам’ятки афінського Акрополя. Удосконалена система вихоплює з темряви навіть найдрібніші архітектурні деталі. Вона також освітлює прилеглу територію й ті будівлі, які раніше стояли без підсвічування.

[Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції]:
«Освітлення XXI століття тепер прикрашає Акрополь. Урочисте відкриття нової системи освітлення — це свято, що виходить за межі кордонів та мови, бо цінності, що виникли в Акрополі, універсальні».

Художники з освітлення два місяці вивчали Акрополь, щоб розробити нову систему. Вона освітлює архітектурні пам’ятники з різною інтенсивністю, відтінки світла теж різні.

Акрополь стоїть на 156-метровому пагорбі в Афінах. Найважливіші пам’ятки побудовано тут у V столітті до нашої ери. Це Парфенон, Пропілеї, Ерехтейон і храм Ніки Аптерос.

В епоху класичної античності Акрополь був центром афінської культури. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

В афінському Акрополі встановили вдосконалене підсвічуванняЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil