09.03.2021
Телеканал NTD

Виставка хризантем «Світ солодощів» проходить у Києві

Виставка хризантем «Світ солодощів» проходить у Києві

На співочому полі в Києві проходить щорічна виставка хризантем. Цього разу її присвятили солодощам. Тут висадили..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

На співочому полі в Києві проходить щорічна виставка хризантем. Цього разу її присвятили солодощам. Тут висадили понад 30 тисяч яскравих квітів.

Зефір, шоколадки, льодяники, пряникові будиночки, пончики й булочки — загалом тут понад 10 композицій.

Цього разу для всіх охочих установили багато фотозон.

Попри складну епідеміологічну ситуацію в столиці, тут людно як ніколи.

Заведено вважати, що хризантеми почали вирощувати в Китаї понад 2500 років тому буддійські ченці. Пізніше вони завезли їх до Японії, де ці квіти уподобали імператори. Наразі відомо понад 150 видів хризантем.

Ці квіти не бояться холоду й можуть рости навіть до появи першого снігу. Зрізані рослини довго не в’януть, а тому їх уважають символом довголіття й процвітання.

Виставка «Світ солодощів» працюватиме до 1 листопада.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виставка хризантем «Світ солодощів» проходить у КиєвіУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королів3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеїв19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяністьЛувр виставляє на аукціон зустріч із «Моною Лізою»Колекцію неоціненних брошок уперше показали в КиєвіКанадці побудували найбільший сніговий лабіринт