05.02.2024
Телеканал NTD

Румунський притулок показує відео з ведмежатами в обмін на допомогу

Румунський притулок показує відео з ведмежатами в обмін на допомогу

У Румунії реабілітаційний центр для ведмедів збирає пожертви незвичайним способом. В обмін на гроші спонсори можуть..

Дата завантаження: 2024-10-04

video

У Румунії реабілітаційний центр для ведмедів збирає пожертви незвичайним способом. В обмін на гроші спонсори можуть дивитися відеосюжети про життя в притулку ведмежат. Проект розпочав Всесвітній фонд дикої природи.

[Аліна Молдован, співробітниця WWF]:
«Хоча ми вже кілька років проводимо кампанію зі збору коштів для ведмежого притулку, але за допомогою цього проекту хочемо не лише показати історію успіху реабілітованих дитинчат, але й передати важливу інформацію про життя й поведінку цих тварин».

Центр відкрився 16 років тому. Він уже виростив і випустив у дику природу майже 200 осиротілих ведмедів. Такий притулок у Європі єдиний.

[Аліна Молдован, співробітниця WWF]:
«Ми бачимо, що дедалі більше малят залишаються без матері через причини, пов’язані з діяльністю людей. Це вирубування лісів, зменшення природних місць проживання».

Співробітники центру дбають про ведмежат, намагаючись із ними взагалі не контактувати. Малюки самі вчаться добувати личинок і всілякі рослини. Додатковий корм для них доставляв спеціально розроблений дрон, але він недавно зламався. На новий апарат треба 13 тисяч євро.

Поки працівники притулку приносять їжу в руках. Доводиться нести мішки гористою місцевістю, а ще іноді годину чекати, коли можна буде покласти їжу непомітно.

Ведмежата живуть у притулку два роки. Коли стають самостійними, їх випускають у гори.

Притулок планує й далі поповнювати відеотеку для спонсорів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Румунський притулок показує відео з ведмежатами в обмін на допомогуКолекцію розкішного весільного вбрання показали на Тижні моди в ІндіїЗолотий призер конкурсу NTD з бойових мистецтв поділився своїми секретами«Він крутий»: Трамп прибув на з’їзд своєї партії з пов’язкою на вусіВ Іспанії відроджують дзвонарствоСад кактусів у Марокко за 60 років розрісся на 70 000 кв. мХудожник, який першим став зображати усміхнених людейПринеси книжку — отримай огірки: незвичайна книгарня в Нью-ЙоркуАвстралійка готує страви народів Торресової протоки й ознайомлює з ними всіх охочихПарад корів: на розкішному швейцарському курорті пройшов фермерський фестиваль

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: