04.02.2021
Телеканал NTD

Артисти Королівського балету Великої Британії знову починають виступати

Артисти Королівського балету Великої Британії знову починають виступати

Артисти Королівського балету Великої Британії Романі Пайдак і Дейн Герст репетирують удома у вітальні. Під час..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Артисти Королівського балету Великої Британії Романі Пайдак і Дейн Герст репетирують удома у вітальні. Під час карантинних обмежень це стало для них способом життя.

Старанні тренування в непростих умовах допомагають зберегти прекрасну форму.

[Дейн Герст, артист Королівського балету]:
«Ми тренуємо свої тіла, щоби бути в найкращій формі. Тому, коли ми виступаємо перед публікою, вона бачить вершину людських досягнень. А якщо просто сидиш удома, може початися тривога, бо зникає впевненість, що зможеш танцювати, як зазвичай».

Тепер вони збираються й на спільні репетиції.

[Меган Грейс Гінкіс, артистка Королівського балету]:
«Ми робимо тест, переконуємося, що результат негативний, а потім нам дозволяють репетирувати разом. Та навіть тоді ми танцюємо в масках, щоб бути по-справжньому захищеними».

Нещодавно танцюристи разом з іншими колегами виступили на благодійних концертах — наживо станцювали перед публікою вперше за п’ять місяців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Артисти Королівського балету Великої Британії знову починають виступатиЗнаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilВиставка робіт старих майстрів: Букінгемський палац сподівається поліпшити фінансове становищеПакистанський художник замість вантажівок розписує літаки«Ламання четвертої стіни»: нова виставка в РиміУ кафе Боготи подають «золоті гамбургери»Виробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКОПрестижний балетний конкурс «Приз Лозанни» проходить онлайн