08.12.2021
Телеканал NTD

Тисячі фламінго повернулися на кенійське озеро Накуру

Тисячі фламінго повернулися на кенійське озеро Накуру

Фламінго на озері Накуру в кенійському заповіднику — довгоочікуване видовище. Вони нещодавно повернулися на ці водно-болотні..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Фламінго на озері Накуру в кенійському заповіднику — довгоочікуване видовище. Вони нещодавно повернулися на ці водно-болотні угіддя. Птахи залишили ці місця вісім років тому, бо підвищився рівень води.

Фламінго мешкають лише на мілководних солоних і лужних озерах. Там вони можуть знаходити їжу й будувати гнізда. Коли рівень води в Накуру піднявся, птахи відлетіли, а тому перестали приїжджати й туристи.

Однак цього сезону великі дощі затопили багато озер, і фламінго повертаються на Накуру.

[Керолайн Мвебія, співробітниця відділу туризму]:
«Тільки-но фламінго побільшало, гості почали повертатися. Кількість відвідувань зростає».

Доходи заповідника значно впали через пандемію й відсутність туристів, а повернення фламінго допоможе привабити більше відвідувачів.

У пік сезону сюди залежно від рівня води прилітає до півтора мільйона цих пернатих.

У національному парку Накуру мешкає 450 видів птахів і понад 50 видів тварин, серед яких і рідкісні білі носороги.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тисячі фламінго повернулися на кенійське озеро НакуруВиставка «Сумки: від і до» відкривається в ЛондоніВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівУ Коста-Риці будують екологічний вітрильник для перевезення вантажівВиробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКО