22.02.2021
Телеканал NTD

У Сенегалі за день випала тримісячна норма опадів

У Сенегалі за день випала тримісячна норма опадів

Навіть за кілька днів після зливи передмістя сенегальської столиці Дакар залишаються під водою. Це місто Кер-Массар,..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Навіть за кілька днів після зливи передмістя сенегальської столиці Дакар залишаються під водою. Це місто Кер-Массар, яке розташоване на сході від Дакара.

[місцевий житель]:
«Нас усіх затопило. Усі мають одну й ту ж проблему. Це дуже серйозно, тому що люди були змушені виїхати. Деякі не можуть дістатися своїх жител. Пожежники на човнах допомагають евакуювати людей. Дуже складна ситуація».

Масштабні повені спричинив сильний дощ, який ішов сім годин поспіль. Як заявив міністр водних ресурсів Сенегалу, загалом за вихідні в країні випало стільки опадів, скільки зазвичай буває за три місяці в сезон дощів. Президент Сенегалу дав старт плану надання екстреної допомоги.

Багато хто поки не може повернутися додому.

[місцева жителька]:
«Тут у всьому районі — його називають третім кварталом — нікого не залишилося, бо тут небезпечно. Тут змії та крокодили».

Сильні дощі впродовж тижня випали в багатьох країнах африканського регіону Сахель, зокрема в Нігері, Нігерії, Чаді та Камеруні. Десятки людей загинули, тисячі були змушені покинути свій дім.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Сенегалі за день випала тримісячна норма опадівВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниціПрокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїДо Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райони