06.06.2021
Телеканал NTD

В Індії стався зсув — десятки людей загинуло

В Індії стався зсув — десятки людей загинуло

В індійському штаті Керала зростає кількість загиблих унаслідок зсуву на чайній плантації. Їх уже 43. Пошуково-рятувальні..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

В індійському штаті Керала зростає кількість загиблих унаслідок зсуву на чайній плантації. Їх уже 43. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

Трагедія сталася в окрузі Ідуккі внаслідок повеней, спричинених рясними дощами. Зсув зійшов у неділю вранці, коли робітники ще спали.

Рятувальники вважають, що під завалами опинилося понад 50 осіб. Пошукові роботи ускладнює погана погода. Через дощі департамент метеорології Індії оголосив в Ідуккі червоний рівень небезпеки.

[місцева жителька]:
«Після зсуву все пропало, ми всі налякані. У нас немає лікарні, безпеки зовсім немає. Ми не можемо спати, оскільки боїмося, що таке повториться».

Сезон дощів в Індії триває з червня по вересень і щороку призводить до людських жертв. Цього сезону в Індії, Непалі та Бангладеш через повені та зсуви загинуло вже понад 300 осіб. Водночас мусонні зливи дуже важливі для сільського господарства країн Південно-Східної Азії.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії стався зсув — десятки людей загинулоПоліція висунула проти Аун Сан Су Чжі нові звинуваченняВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониСенат США не розглядатиме питання про імпічмент ТрампаНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміУ Гватемалі сталися сутички між силами безпеки та мігрантами з каравануПівденна Корея закриває лижні курорти