22.12.2021
Телеканал NTD

Єврокомісія хоче укласти угоду з Лондоном якомога швидше

Єврокомісія хоче укласти угоду з Лондоном якомога швидше

Європейська комісія оголосила, що хоче якомога швидше укласти з Лондоном угоду про майбутні торговельні та економічні..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Європейська комісія оголосила, що хоче якомога швидше укласти з Лондоном угоду про майбутні торговельні та економічні відносини. Також вона зазначила, що буде домагатися чесної конкуренції.

[Даніель Феррі, речник головного перемовника ЄС з питань «брекзиту»]:
«Ми поділяємо бажання прем’єр-міністра Джонсона швидко досягти угоди. Ми зробимо все, що можемо, щоб укласти договір».

Речник головного перемовника ЄС з питань «брекзиту» сказав, що, якщо угоду не укладуть, це створить додаткові бар’єри для торгівлі та транскордонного обміну.

[Даніель Феррі, речник головного перемовника ЄС з питань «брекзиту»]:
«Зрештою хочу зазначити, що тоді як ми маємо намір укласти угоду з Великою Британією, ЄС також готовий у разі відсутності договору торгувати з Лондоном за правилами СОТ уже з 1 січня 2021 року».

Відносини між сторонами занурилися в чергову кризу після того, як Велика Британія попередила ЄС, що може анулювати підписаний договір про вихід, якщо до 15 жовтня не буде затверджено угоду про вільну торгівлю.

Як припускають, Лондон готує законопроект, який скасує деякі пункти вже підписаної угоди про «брекзит». Це може підірвати весь договір, а також порушити хитку стабільність у Північній Ірландії, де діють особливі правила, щоб уникнути закритого кордону з Ірландією.

Водночас уряд Німеччини нещодавно заявив, що угода між сторонами ще можлива. Проте він зазначив, що часу залишається дуже мало.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єврокомісія хоче укласти угоду з Лондоном якомога швидшеЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоПівдень Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграціїПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаЕкспрезидента Франції Ніколя Саркозі визнали винним у корупціїКитайські винищувачі пролетіли в зоні протиповітряної оборони ТайванюІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента Трампа