21.11.2021
Телеканал NTD

Протести в Білорусі поки проходять відносно мирно

Протести в Білорусі поки проходять відносно мирно

У Білорусі тривають протести. Останніми днями вони проходять відносно мирно, без сутичок і насильства. У неділю..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У Білорусі тривають протести. Останніми днями вони проходять відносно мирно, без сутичок і насильства. У неділю на вулиці Мінська вийшло близько 100 тисяч осіб. Люди закликали Лукашенка провести чесні вибори.

[Ольга, жителька Білорусі]:
«У народу вкрали голос, і ми хочемо відновити справедливість, ми всі, усі люди. Ми хочемо нових, справжніх виборів, правильних виборів у нашій державі. Тому я тут».

[Світлана, жителька Білорусі]:
«Мене змусила вийти сюди несправедливість, нескінченна брехня: брехня преси, брехня президента, брехня всіх структур, які зараз нами керують. Я хочу змін, я хочу свободи, я хочу жити у вільній країні, я хочу, щоб мої діти не їхали (звідси), щоб вони жили, ростили своїх дітей і підіймали економіку нашої країни».

Протести пройшли й у Могильові, Гомелі, Вітебську, Гродні та Бресті.

Також у Празі сотні людей вишикувалися в живий ланцюг на підтримку протестів у Білорусі, а в Литві на таку саму акцію вийшло близько 35 тисяч громадян.
Коротке посилання на цю сторінку:

Протести в Білорусі поки проходять відносно мирноВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоСвітова організація торгівлі обрала нового генерального директораПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїФейсбук позбавив австралійців можливості ділитися новинамиСША й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборону40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняДо постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаУ М’янмі стався військовий переворотХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергії