18.08.2021
Телеканал NTD

Нігерійський ресторан зробив інтер’єр як у літаку

Нігерійський ресторан зробив інтер'єр як у літаку

Нігерійці, які сумують за дальніми перельотами, знайшли вихід із ситуації. В Абуджі їм пропонують пообідати в..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Нігерійці, які сумують за дальніми перельотами, знайшли вихід із ситуації. В Абуджі їм пропонують пообідати в ресторані, інтер’єр якого схожий на салон авіалайнера. І хоч їжа в літаках не завжди славиться якістю, тут розчарованих немає.

[гостя ресторану]:
«Ми вже давно не подорожували літаком. А тут усе нагадує ті умови, і їжа чудова. Прекрасно».

Ресторан має кілька залів, які імітують салони різних класів. А персонал виходить із кабіни.

[Уго Янг, власник ресторану]:
«Ми навіть даємо гучномовцем оголошення, як це робить командир екіпажу. Тому я здебільшого виконую роль капітана літака».

Заклад із таким інтер’єром відкрився недавно. На переобладнання ресторану пішло 26 тисяч доларів.

Нігерія закрила кордони для пасажирських літаків наприкінці березня. Усередині країни кількість авіарейсів також зменшилася. Нині обмеження на внутрішні перельоти вже знято, поновлюються й міжнародні маршрути.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нігерійський ресторан зробив інтер’єр як у літакуДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний сад