22.01.2021
Телеканал NTD

Дрон з інфрачервоними камерами дає надію на порятунок коал в Австралії

Дрон з інфрачервоними камерами дає надію на порятунок коал в Австралії

За коалами в австралійському штаті Новий Південний Уельс тепер спостерігає дрон. Безпілотник обладнано інфрачервоними камерами —..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

За коалами в австралійському штаті Новий Південний Уельс тепер спостерігає дрон. Безпілотник обладнано інфрачервоними камерами — відстежувати тварин він може вдень і вночі. Отримані дані допоможуть захисникам природи зберегти популяцію коал. Після нещодавніх масштабних пожеж їй загрожує зникнення.

[Стюарт Бланч, співробітник WWF в Австралії]:
«Дрони — це новий спосіб швидкого пошуку коал серед лісових хащ».

Безпілотним літальним апаратом керує каліфорнієць Дуглас Трон. До приїзду до Австралії він допомагав розшукувати й рятувати тварин на Багамських островах, які торік постраждали від урагану «Доріан».

[Дуглас Трон, оператор дрона]:
«Я побачив ролики з коалами в полум’ї і людьми, які намагаються їх врятувати. Одразу вирішив не повертатися до Каліфорнії, а їхати до Австралії. Я знав, що мій інфрачервоний дрон може врятувати безліч коал».

Тварин шукають і волонтери. Сью та її дочка Кейт присвятили себе цій справі, коли дізналися, що до 2050 року коали можуть зникнути.

[Кейт Беністер, волонтерка]:
«Це реальність. За 30 років ми можемо втратити коал. Їх треба зберегти для майбутніх поколінь людей».

Сью і Кейт вистежують коал по екскрементах і подряпинах на деревах. Потім надсилають відомості на спеціальний урядовий сайт. Ці дані використовують і співробітники Всесвітнього фонду дикої природи. А завдяки спостереженням за допомогою дронів інформація стане повнішою.

Також захисники природи, знаючи місця проживання коал, можуть зупинити там вирубування лісу. Щоб зберегти вид, наразі це дуже важливо.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дрон з інфрачервоними камерами дає надію на порятунок коал в АвстраліїЧерез наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаЗвела пандемія: як подружилися британський студент і француженка-довгожителькаТрадиційна майстерність виробництва піаніно оживає завдяки карантинуПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для деревПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїСвіт перебуває на піку народжуваності близнюків