18.06.2022
Телеканал NTD

Дональд Трамп заборонив транзакції з TikTok і WeChat

Дональд Трамп заборонив транзакції з TikTok і WeChat

Президент США Дональд Трамп у четвер розпорядився заборонити транзакції з популярною платформою обміну відео TikTok і..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Президент США Дональд Трамп у четвер розпорядився заборонити транзакції з популярною платформою обміну відео TikTok і соцмережею WeChat. Укази наберуть чинності за 45 днів, тобто після 20 вересня. Вони також унеможливлять транзакції з материнськими компаніями застосунків — китайськими ByteDance і Tencent Holdings.

В обох розпорядженнях ідеться, що Вашингтон повинен ужити активних заходів щодо власників TikTok і WeChat, щоб захистити національну безпеку США. Також у документах зазначається, що обидва застосунки автоматично отримують величезний обсяг інформації від користувачів, що зрештою може відкрити китайській владі доступ до особистої та запатентованої інформації Сполучених Штатів Америки.

Вона включає дані про активність у мережі, місцеперебування й історії пошуку та браузерів. Як припускає Білий дім, це дає Пекіну змогу відстежувати розташування федеральних службовців і підрядників, збирати досьє для шантажу, а також вести корпоративне шпигунство.

У березні 2019 року виявилося, що база даних WeChat мала мільярди повідомлень від користувачів не тільки з Китаю, але й зі США, Тайваню, Південної Кореї та Австралії.

Китайське міністерство закордонних справ уже оголосило, що виступає проти рішення США, і що Вашингтон щонайшвидше повинен виправити свої «помилки».

Раніше голова Білого дому пригрозив заборонити TikTok на території США. Водночас він зазначив, що Microsoft або інша компанія може купити американський підрозділ застосунку.

Загалом уряд США оголосив про розширення своєї ініціативи «Чиста мережа». Вона спрямована на захист найчутливішої ​​інформації американців від китайської компартії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп заборонив транзакції з TikTok і WeChatООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларівІран дедалі ближче до відновлення ядерної угодиМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориЄС розпочинає дисциплінарну процедуру проти УгорщиниВ Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуЯпонія і Таїланд підписали оборонну угодуЄС хоче позбутися залежності від російського газуУ Вірменії тривають протести проти Пашиняна, затримано 61 особу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: