03.12.2021
Телеканал NTD

Президента Польщі Анджея Дуду переобрали на новий п’ятирічний термін

Президента Польщі Анджея Дуду переобрали на новий п'ятирічний термін

Президента Польщі Анджея Дуду переобрали на другий термін. Як показали результати недільного голосування, він набрав понад..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Президента Польщі Анджея Дуду переобрали на другий термін. Як показали результати недільного голосування, він набрав понад 51 % голосів. Його суперником був ліберал і мер Варшави Рафал Тшасковський, який здобув підтримку 49 % виборців.

Дуда, який підтримує консервативну партію «Право і справедливість», обстоює традиційні цінності, а також програми соціальної допомоги бідним жителям Польщі.

Під час виступу після оголошення результатів Дуда закликав поляків об’єднатися й не звертати уваги на нападки опонентів.

[Анджей Дуда, президент Польщі]:
«Слова можуть поранити, можуть дуже поранити. Я прошу постаратися й пробачити, якщо такі слова спрямовані на вас. Сприймайте їх спокійно, не відповідайте такими самими грубощами. Я знаю, що це важко, особливо коли зачеплено почуття».

Свого суперника Дуда звинувачував у тому, що той служить інтересам іноземних сил замість національних. Сам кандидат, що програв, обіцяв зміцнити відносини Польщі з ЄС, а ще блокувати закони, які не узгоджуються з демократичними нормами.

Анджея Дуду вже привітав президент США Дональд Трамп. Він написав, що надіється на продовження важливої ​​спільної роботи в галузі оборони, торгівлі та енергетики.
Коротке посилання на цю сторінку:

Президента Польщі Анджея Дуду переобрали на новий п’ятирічний термінБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТО«Це полювання на відьом»: колишнього адвоката Трампа позбавили ліцензіїСаміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-БейЄС і США владнали найтривалішу суперечку в історії СОТПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьШотландія на крок наблизилася до референдуму про незалежність від Великої БританіїРідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го року