06.01.2021
Телеканал NTD

Храмові слони в Індії грали у футбол і виконували мелодії на губній гармошці

Храмові слони в Індії грали у футбол і виконували мелодії на губній гармошці

Слонячий футбол Коїмбатур, Індія У місті Коїмбатур на півдні Індії слони розважали глядачів футболом, а також..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Слонячий футбол
Коїмбатур, Індія

У місті Коїмбатур на півдні Індії слони розважали глядачів футболом, а також грою на музичному інструменті.

Захід пройшов на території табору, де слони щорічно проводять канікули. Решту часу вони працюють у храмах штату Тамілнад.

Загалом тут більш як 30 велетнів.

Зіркою виступів стала слониха Андаль. Вона вразила всіх грою на губній гармошці.

[Раджеш, махаут]:
«Вона чутливіша за інших слонів, бо грає на губній гармошці. Якщо дасте їй банан, вона його почистить, а потім з’їсть. Працюючи в храмі, ніколи не відмовляється від жодного завдання. Вона спочатку все виконає, а потім піде робити щось своє».

Табір відпочинку для слонів щорічно відкривають у храмі Шрірангам. Тут можна не тільки поспілкуватися з цими тваринами, але й більше про них дізнатися.

Слонів в Індії шанують і вважають священними тваринами. Так індуїстське божество Ганешу зображують з головою слона.
Коротке посилання на цю сторінку:

Храмові слони в Індії грали у футбол і виконували мелодії на губній гармошціЕстонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній водіНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиТасманійський шукач скарбів допомагає людям знайти втрачені цінностіАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самця7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з Японії