28.10.2024
Телеканал NTD

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзе

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзе

Дитинча шимпанзе Сан-Паулу, Бразилія Відвідувачі зоопарку Сан-Паулу в Бразилії недавно дістали можливість подивитися на надзвичайно рідкісне..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Дитинча шимпанзе
Сан-Паулу, Бразилія

Відвідувачі зоопарку Сан-Паулу в Бразилії недавно дістали можливість подивитися на надзвичайно рідкісне для цього місця дитинча. Поповнення святкують у вольєрі шимпанзе. А зараз малюк робить перші кроки.

[Луан Енріке Морайс, біолог зоопарку Сан-Паулу]:
«Для нас це дуже важливо. Дитинчата шимпанзе останнього разу в нас народжувалися багато років тому. Наймолодшим тваринам 10 і 11 років. Тож ми вельми раді, що змогли зробити внесок у збереження виду, бо цим тваринам загрожує зникнення. Радіють і відвідувачі, і доглядачі. Наші співробітники всі дуже люблять шимпанзе».

Дитинча народилося 19 грудня. Відтоді за ним невпинно стежить його мама Тіна.

Міжнародний союз охорони природи зараховує шимпанзе до рідкісних видів. Біологи зазначають, що ці примати зникають через втрату місць проживання й надмірний вилов.

[Луан Енріке Морайс, біолог зоопарку Сан-Паулу]:
«Раніше цих тварин тримали як домашніх улюбленців, або ж вони працювали в цирках. Це одна із причин, чому шимпанзе майже повністю вимерли».

Загалом у зоопарку Сан-Паулу тепер живе дев’ять шимпанзе.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзеУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуАвстралійка побудувала енергоощадний будинок у вигляді кількох іглуЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці Косова

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: