04.09.2021
Телеканал NTD

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзе

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзе

Дитинча шимпанзе Сан-Паулу, Бразилія Відвідувачі зоопарку Сан-Паулу в Бразилії недавно дістали можливість подивитися на надзвичайно рідкісне..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Дитинча шимпанзе
Сан-Паулу, Бразилія

Відвідувачі зоопарку Сан-Паулу в Бразилії недавно дістали можливість подивитися на надзвичайно рідкісне для цього місця дитинча. Поповнення святкують у вольєрі шимпанзе. А зараз малюк робить перші кроки.

[Луан Енріке Морайс, біолог зоопарку Сан-Паулу]:
«Для нас це дуже важливо. Дитинчата шимпанзе останнього разу в нас народжувалися багато років тому. Наймолодшим тваринам 10 і 11 років. Тож ми вельми раді, що змогли зробити внесок у збереження виду, бо цим тваринам загрожує зникнення. Радіють і відвідувачі, і доглядачі. Наші співробітники всі дуже люблять шимпанзе».

Дитинча народилося 19 грудня. Відтоді за ним невпинно стежить його мама Тіна.

Міжнародний союз охорони природи зараховує шимпанзе до рідкісних видів. Біологи зазначають, що ці примати зникають через втрату місць проживання й надмірний вилов.

[Луан Енріке Морайс, біолог зоопарку Сан-Паулу]:
«Раніше цих тварин тримали як домашніх улюбленців, або ж вони працювали в цирках. Це одна із причин, чому шимпанзе майже повністю вимерли».

Загалом у зоопарку Сан-Паулу тепер живе дев’ять шимпанзе.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку Сан-Паулу показали дитинча шимпанзеСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про іншихАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з ЯпоніїСніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гулятиНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівБаварський пекар спече різдвяний штолен для королеви Єлизавети IIКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із сином