16.03.2021
Телеканал NTD

Австралійських малюків дедалі частіше віддають до лісових дитсадків

Австралійських малюків дедалі частіше віддають до лісових дитсадків

Лісовий дитячий садок Брисбен, Австралія Ловити пуголовків у струмку, гуляти лісовими стежками й гратися усім, що..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Лісовий дитячий садок
Брисбен, Австралія

Ловити пуголовків у струмку, гуляти лісовими стежками й гратися усім, що є під рукою. Австралійські батьки дедалі частіше віддають своїх малюків до лісових дитячих садків.

[Джоан Соренсен, вихователька]:
«Так, тут є змії, павуки й кліщі, є все що завгодно, але є й способи гратися безпечно».

Садок на лоні природи допомагає відірвати дітей від телевізорів і комп’ютерів.

[Рейчел Шарман, психолог]:
«Зараз в’язні у в’язниці суворого режиму проводять на вулиці більше часу, ніж австралійські діти».

Тата й мами іноді граються разом з дітьми, надихаючи їх і направляючи.

[Джаннін, мама]:
«Дедалі більше ведемо сидячий спосіб життя. Тому дуже добре, коли діти звикають гуляти на свіжому повітрі, на природі й не бояться забруднитися».

[Кенді, мама]:
«Спочатку Г’юго дуже боявся кущів, а зараз спокійно серед них гуляє. Він радий походити лісом, і йому до вподоби струмок».

Лісові дитячі садки виникли в 50-х роках у Данії та Швеції, у 60-х — у Німеччині. Зараз їх відкривають у багатьох країнах.

Згідно з науковими дослідженнями, випускники лісових дитсадків товариські й фізично сильніші за своїх однолітків зі звичайних дитячих закладів. У них також розвиненіші творчі здібності, і вони кмітливіші.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійських малюків дедалі частіше віддають до лісових дитсадківНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботу