22.07.2024
Телеканал NTD

Виставка в Лондоні: іграшки, які допомагають стати добрішими й думати про інших

Виставка в Лондоні: іграшки, які допомагають стати добрішими й думати про інших

Виставка іграшок Лондон, Велика Британія Ляльки, ельфи й ведмедики. На виставці іграшок у Лондоні виробники пропонують..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Виставка іграшок
Лондон, Велика Британія

Ляльки, ельфи й ведмедики. На виставці іграшок у Лондоні виробники пропонують навчати дітей доброти та приймати себе такими, якими вони є. Крім того, вони сподіваються, що їхні новинки допоможуть індустрії пережити «брекзит». Торік продажі іграшок знизилися на 6%.

[Наташа Крукс, представник Британської асоціації іграшок]:
«Наступного тижня вже мають ухвалити якесь рішення щодо “брекзиту”, і це допоможе нам спланувати розвиток індустрії».

Значного зростання продажів поки не видно. Зате можна явно помітити нові вподобання покупців. Тепер їх цікавлять іграшки, які допомагають дітям стати добрішими й спокійнішими.

Наприклад, завдяки допомозі цих фей малята здатні виростити власний сад.

А такого ведмедика сміливо можна назвати психотерапевтом. Він через застосунок читає дітям розповіді, а також навчає їх вправ і медитації, що допомагає вгамувати емоції. Іграшці можна розповісти про свої почуття й проблеми, і вона дасть пораду. А ще вона імітує дихання.

Створила ведмедиків дівчина, якій свого часу через травму довелося звернутися по допомогу до психологів.

[Ніккі Коллінз, автор іграшки]:
«Мені важко було пересуватися, ходити. Складно передбачити, які наслідки матиме певна травма голови. Я мала проблеми з вимовою. Але потім, після того, як я почала приймати себе такою, яка я є, я, як не дивно, стала одужувати».

А ці «добрі ельфи» покликані навчити дітей думати про інших. Набір містить іграшки, збірку оповідань і картки, на яких написано, які добрі справи можна зробити. Наприклад, одна пропонує спекти новим сусідам печиво, а інша радить дитині залишити приємний сюрприз для незнайомця. Створила іграшку колишня вчителька початкових класів.

[Анна Ренсон, автор іграшки]:
«Якось на свій день народження моя дочка, якій виповнилося чотири, розпаковувала подарунок за подарунком зі словами: “Ну, де мій наступний подарунок? Що там далі?” І я подумала: “Ого, слід попрацювати над її вихованням, щоб вона, можливо, спочатку думала про інших людей, а не про себе”. Я озирнулася й зрозуміла, що на ринку іграшок немає нічого, що допомогло б це зробити».

Загалом на виставку приїхало понад 260 учасників. Вони показали приблизно 5000 іграшок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виставка в Лондоні: іграшки, які допомагають стати добрішими й думати про іншихУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиПереможницю Вестмінстерського дог-шоу пригостили обідом у ресторані в Нью-ЙоркуУ Бухаресті авіапасажирів здивували цирковою виставоюСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщуЗаплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в КосовіВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуТроє поросят й асани: йога зі свинями стає дедалі популярнішою

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: